Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ti mit szóltok...

Jobbikosok, ti mit szóltok hozzá hogy a fidesz lassan radikálisabb párt mint a tiétek és mit gondoltok arról hogy Vona meleg?

Figyelt kérdés
Szóval a fideszblett szerintem az új jobbik. A jobbiknak egyértelműen nem jött be a néppártosodás. Plusz ugye kiderült hogy Vona meleg. Persze ezzel semmi gond nincs szerintem de egy jobboldali radikális vagy akár konzervatív szavazónak nyilván nem mindegy.

2016. nov. 16. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

A Fidesz el is bukta a saját népszavazását a nagy radikalizmusával :DDD

A Jobbiknak meg valószinűleg be fog jönni a néppártosodás,

Bejött az komcsiknak is, annyira, hogy még mindig őkvannak kormányon.

2016. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kiderült, hogy Vona meleg?
2016. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Mitől egyértelmű, hogy nem jött be a néppártosodás? És mi bizonyítja, hogy Vona meleg?


Csak kérdezem, mert te tényként közlöd.

2016. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 partizana ***** válasza:
Semmit, a Fidesz hamar belebukik ebbe mihelyt a többség elkezd látni is nem csak nézni, egyébként mikor derült ki Vonáról, hogy meleg? Az, hogy a tivikettű meg az emety azt mondta még nem tény.
2016. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vonával kapcsolatban továbbra is az zavar leginkább, hogy hiányzik a T betű a neve végéről. Mégis hogy nézne ki, ha Orbán csak Orbá lenne? Esetleg Orba... Aztán vigyáznia kéne, hogy ne vágják orrba...
2016. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi konkrét nem derült még ki arról, hogy Vona homár lenne.


De ha neked az a kétes alak teri bleki "művész" asszony/úr szavahihető akkor inkább ne okoskodj, mert az nem megy neked! :P

2016. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
"Plusz ugye kiderült, hogy Vona meleg". Nem vagyok ugyan jobbikos, de én erről nem tudok. Olvastam ugyan mindenfélét a téma kapcsán, de nem tudok róla, hogy bármi "kiderült" volna.
2016. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A néppártosodás azért nem jött be, mert ezt már az kezdeteknél elk...rták, ahogy gurcsány mondaná. A radikális törzsbázis elveszett az irányvonal váltásával, és igazán sok új szavazót nem sikerült a Jobbiknak megnyernie. A régi szavazók szembeköpésnek érzik, amit Vona művel (liberalizálódás, celebkedés, ATV, egyszemélyes párt a véleménnyel bíró emberek kizárásával). Az új és lehetséges szavazók pedig még emlékeznek a Jobbik régi arcára. Ezért. Vagy azt kellett volna, hogy az elejétől néppártként funkcionalizálni (akkor még hiteles is lehetne a pálfordulás), vagy végigvinni a radikális Jobbikot. De nem ez történt. A Fidesz húzódik jobbra (láthatóan vevők rá az emberek), a Jobbik meg puhul, pont a migránsválság kellős közepén. nem nehéz összerakni, hogy ez politikai öngyilkosság. Csak tudnám, Vonát ki bérelte fel arra, hogy a saját pártjába beleb@ssza az utolsó koposószöget is.
2016. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csurka ezt előre megmondta:

https://www.youtube.com/watch?v=R3lC0LRQ9fs

Hajrá MIÉP!

2016. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!