Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az Andy Vajna tulajdonában lévő TV2 a tudatalattit stimuláló reklámokkal (ún. stingekkel) népszerűsíti a paksi atomerőművet?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis próbálta.

2016. nov. 16. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
444
2016. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Törvénytelen.
2016. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%

Hülyeség. Különben is okafogyott a dolog. Az orosz-magyar szerződésre apró módosítások után az EU is áldását adta, most már brüsszeli beleegyezéssel, sőt, részben brüsszeli fejlesztési pénzekből fog a paksi erőmű bővülni.


A lámpa zöldre váltott, ezek után már nem szempont, hogy ki mit gondol róla. Nem fognak az állampolgárok győzködésével különösebben bíbelődni.

2016. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Szép új világ. Persze eddig is nagyüzemben ment az agymosás, szóval ez már nem oszt, nem szoroz.
2016. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mi 444?

Ha mindenáron tudni szeretnétek az mno-n olvastam és egyébként a TV2 is elismerte.


Nem azzal van a probléma, hogy mit, hanem, hogy hogyan

2016. nov. 16. 14:28
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

"az EU is áldását adta"



Az meg még rosszabb mint a szovjetek. De legalább mostmár két irányból kopasztják a magyar népet.

2016. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Amennyit én a TV2-t nézem felőlem moshatják az agyakat.
2016. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
MEg sem lepődtem, az új 5ezres is Fidesz sárga lesz...
2016. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem szólok semmit. Amennyit én tévét nézek, főleg tv2-t, attól ők nem lesznek gazdagabbak.

Másrészt kicsit sok mostanában az álhír. Nem mondom, hogy akár csak minimálisan is szimpatizálnék akár a kormánnyal, akár Vanjánval, de azért nem fogom hányni a keresztet, valahányszor a nevük elhangzik. Szerintem agymosást ott végeznek, ahol ezt a sz.art olvastad.


Tudod, miért gondolom ezt? Mert eddig is magasról sza.rt rá mindenki, hogy átlagember mit gondol akár Paksról, akár másról. Azt csinálnak, amit akarnak. Nincs ezekben már félelem, hogy fellázadnak az emberek...

2016. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

#3


Jó. Brüsszel arra is áldását adja, amikor a magyar politikusok lenyúlják az összes pénzt, amit az ország fejlesztésére küldenek.


Szóval az nem sokat jelent, hogy ők mire adnak áldást és mire nem.

2016. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!