Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van arra esély,...

Szerintetek van arra esély, hogy 2018-ban mindenki azonos arányban ösztözzön a szavazatokon és koalázni kelljen? Fidesz, Jobbik, Összefogás?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
*osztozzon
2016. nov. 16. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
el tudom képzelni, szerintem is kb másfél millió szavazója lesz mindhárom pártnak/szövetségnek. sokan csalódtak a fideszben az ő 2 milliós bázisuk leapadhat másfélre, a baloldal is tudott már több mint 2 millió szavazatot is gyűjteni(pl. 2006ban) szóval egy másfél nekik is összejöhet továbbá a jobbiknak is
2016. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt majd csak akkor lehet igazán megmondani, ha már tudjuk, milyen felállásban indulnak egyáltalán a választáson.

De igen, a jelenlegi helyzetben bármi előfordulhat, főleg ha azt a félmillió környéki passzív emberkét is sikerülne mozgósítani.

2016. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hat pedig a baloldal vilagszerte harmatgyenge, raadasul az oszodi boszmet a mai napig nem heverte ki magyarorszagon


akarhogy nezem vilagit fog egni a baloldal 2018ban is, a jobbik koaliciot aligha fog kotni

2016. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs
2016. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!