Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen nemzeti összetartásról...

Milyen nemzeti összetartásról beszélünk mikor Magyarország 25%-a szomszédnak se fogadna el egy Erdélyi magyart?

Figyelt kérdés

Ez a nagy anyaországi támogatás? Francnak nem kell a pénzetek, ti Fideszék azt hiszitek Erdélyben valami szomália van, az árak fele akkorák, a fizetések között minimális az eltérés.


Mindent elmondtatok már mikor a kettős állampolgárságot leszavaztátok, és 20 millió románról beszéltetek hogy bezúdul majd hozzátok.


Nem tudom mit gondoltok magatokról, de a "20" millió román inkább marad otthon, anyagilag is jobban jár. Röhejes hogy azt hiszitek bárki is Németország helyett Magyarországot választaná. Az országotokat teleplakátoltátok hogy migránsok elveszik a munkát, aki dolgozni akar, nem azért utazza át a világot hogy még rosszabbul éljen mint Szíriában, azt azért mondjuk el.


[link]



2016. nov. 17. 13:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Első benyomásom Budapesten az volt hogy egy iparos odajön hozzám hogy merre van nem tudom melyik tér, mondom nem tudom. Erre kérdi miért nem? Mondom nem idevalósi vagyok. Erre kérdi honnan jöttem? Elmondom, erre elkezdi hogy akkor te egy büdös mocskos román vagy?
2016. nov. 17. 14:02
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Elgurult a gyógyszered azt értem, hisztizel egy kicsit, azt is értem, de kérdezni azt mit akarsz?
2016. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lazy Lover ***** válasza:
82%
fityesz propaganda ez! nyugdíjat fizet nekik meg templomot épít meg segélyt ad nekik a szavazatokért cserébe nem szól ez másról
2016. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Elgurult a gyógyszered azt értem, hisztizel egy kicsit, azt is értem, de kérdezni azt mit akarsz?"



Milyen nemzeti összetartásról beszélünk mikor Magyarország 25%-a szomszédnak se fogadna el egy Erdélyi magyart?

2016. nov. 17. 14:05
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

De 76% elfogadná!

Lehet, hogy a maradék 24%-nak már volt rossz tapasztalata veletek.

2016. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
De ha ennyire jó Romániában, hogy a majdnem magyar bérszínvonal mellett fele akkorák az árak, akkor mi a gondod?
2016. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Tudom miről beszélsz, de hidd el a többség nem ilyen. A népszavazás eredménye egy nagyon csúnya dolog volt, sajnos a politikusok tettek róla :(


Nálunk a munkahelyen, dolgoznak áttelepült, családostól ideköltözött erdélyi magyarok, én egyszer hallottam, hogy valaki románozik, de a többiek gyorsan helyre tették.


Egy jószág miatt, ne vonj le nagy következtetést. Ez az ország a Tiétek is, nem csak a miénk, anyaországi magyaroké. Minden magyaré, éljen bárhol.


Én így gondolom.

2016. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Az erdélyi magyarokkal az a probléma, hogy nagyon sokat átvettek a románok viselkedéséből.
2016. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Dymo ***** válasza:
88%
Nyugi, van 25-30% aki senkit nem akarna szomszédnak.
2016. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Az a 24% az MSZP-DK szavazó, azok magyarellenesek. Tehát nem az erdélyi magyarokkal van a bajuk speciel hanem minden magyarral. Azokkal ne törődj, rengeteg bekattant hülye él főleg Budapesten, akik Gyurcsány csicskái.
2016. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!