Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ami a Magyar Úszó Szövetség...

Ami a Magyar Úszó Szövetség körül zajlik, az még a sportról szól, vagy már inkább a politikáról?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10

7-es vagyok. Igen, ezeket én is tudom, azért írtam, hogy "sőt". Még az index cikkezett erről, ha jól emlékszem. De a mostani cikkekben, amik a kialakult helyzetről szólnak, azt is érzem, azért nem tavolitjak el Gyárfást, mert Fidesz ember. Holott ez azért annyira nem egYértelmű szerintem sem.

2016. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

[link]


Itt van Gyurta nyilatkozata. Nem nagyon van mit kiforgatni rajta. Ha tényleg visszavonta, kíváncsi lennék miért, kiért. Egyébként csatlakozott Kapás, Bernek, Kozma és a Verrasztó testvérek is. Hosszú kinőtte a magyar szövetséget, bárhol edzhetne bármilyen körülmények között. Könnyen belátható, hogy ha mégis itt teszi és itt emel szót érte, azt nem maga miatt teszi. Én legalábbis így gondolom.

2016. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Gyurta nem vonta vissza nyilatkozatát, sőt megerősítette, miután Hargitay próbálta volna kiforgatni, szépíteni azt.
2016. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" hiába az elemző rendszer, Katinka egyetlen egyszer sem használta. "


Ebbol is latszik hogy mennyire dilettans a magyar sportvezetes, es hogy az itt hozzaszolok tobbsegenek sincs meg csak fogalma sem, mirol szol ez az egesz.


Legyen eleg annyi, hogy Katinkanak maga Gyarfas! mondta 8 eve hogy haggya abba az uszast. O elment Amerikaba, a tobbit meg ismerjuk.

2016. nov. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#9 Nem a szponzorpénzekről meg a nyereményekről beszélek, hanem aaról, hogy a szövettségek hol mennyi pénzt fizetnek egy úszónak vagy egy kajakosnak. Senki sehol nem kap a szövetségétől 30 millió dollárt. Sehol máshol nem adnak 130 millió forintot egy olimpiáért, és havi 800000-t azért, hogy telejesen komolytalan sportokat űzzön valaki.
2016. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Senki sehol nem kap a szövetségétől 30 millió dollárt. Sehol máshol nem adnak 130 millió forintot egy olimpiáért, és havi 800000-t azért, hogy telejesen komolytalan sportokat űzzön valaki."


Ki kapott 30 millió dollárt?


135 milliót pedig nem a olimpiáért kapott Hosszú Katinka hanem az ott nyújtott teljesítményért.

1 aranyéremért pármelyik egyéni versenyszámba 35 millió forint jutalmat kapnak. Ennél többet kapnak Szingapúrban, Indonéziában, Azerbajdzsánban, Kazahsztánban és Olaszországban.


Joseph Schooling Szingapúr első aranyérmes versenyzője 209 millió forintnak megfelelő összeget kap.

2016. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az olimpiai jutalmakat pedig az állam adja nem a szövetségek.
2016. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem a penzrol szol, akarmennyire is szeretne ezt Gyarfas es bandaja ebbe az iranyba elvinni.


Katinka elmondta mar a multkor is a baj: a myagar uszoszovetseg szakmai iranyitasa tragikus, a vilag elvonalatol nagyon messze vannak es egyre messzebb kerulnek, es nincs is szandek ennek a megvaltoztatasara.

2016. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!