Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy Budapesten...

Miért mondják, hogy Budapesten drágák az albérletek? A Várnegyedben egy 71 négyzetméteres lakás bérleti díja 81 ezer forint! Hát drága ez?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy csak a polgármesternek, de hát ő nyilván megérdemli.


[link]


2016. nov. 18. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Tudjuk tudjuk, kánaán..

Elmondom neked: igen drága.

2016. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

"Igaz, hogy csak a polgármesternek, de hát ő nyilván megérdemli."


Tiszta szívemből örülnék annak, ha minden polgármester és politikus megkaphatná azt, amit megérdemel, mert így nekem is jobban menne a sorom, de hát én csak egy egyszerű kis temetkezési vállalkozó vagyok...

2016. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert van ahol ennyi penzbol el egy egesz csalad. (3an)

Mi atlag keresetbol elunk. Ha mindent levonok, marad kb 30 ezer forintunk, extra dolgokra. Tehat en sem tudnam kifizetni ezt az osszeget berleti dijra.


Szoval, igen, draga.

2016. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Először is a kérdésre válaszolok: ahol én lakom, egy vidéki kisvárosban, az albérletek ára változó. 40-50 ezer forintért lehet egy 50m2 körüli albérletet kivenni ( mostani albérletem, 52m2 és 45 ezer forint + rezsi ). Amikor anno Pesten dolgoztam, egy 48m2-es ( 1,5 szobás ) lakásért fizettem 80 ezret. Majdnem a duplája egy közel azonos lakás. De persze ez kerület függő, nyolckerben biztos olcsóbban van, csak hát én nem ott voltam. De mondjuk van olyan kerület is, ahol ugyanekkora ingatlanért 150 ezer forintot kértek volna.


A politikai vonatkoztatás: most mondd azt, hogy még soha nem fordult elő olyan, hogy egy politikus vagy egy vezető ( jelen esetben polgármester ), különösen ha kormánypárti, nem jutott olcsóbban hozzá valamihez. Hihetetlen, de többek között ezt hívják külföldön korrupciónak. Nálunk ez a mindennapi élet.

2016. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!