Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor kötvényfagylaltja...

Vona Gábor kötvényfagylaltja visszanyal?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, igen, mert máris csökken a Jobbik népszerűsége. Oka valószínűleg az, hogy a párt szimpatizánsai közül sokan nem ilyen hazaárulásféle magatartást vártak el a Jobbiktól.

Személyesen Ti, Tisztelt Válaszadók, hogyan ítélitek meg, hogy a Jobbik nem állt az idegenek betelepítését megtiltó alkotmánymódosítás mellé?



2016. nov. 19. 17:41
1 2 3 4 5
 1/42 Lazy Lover ***** válasza:
79%
nem vagyok jobbos de amit a fityesz csinál az kicsit durva! és igaza van a jobbiknak kerítés mi egymás de ha van pénzed vehetsz kötvényt ....
2016. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem hazaáruló, csak a Fidesz üvöltő kampánya mindent átüt, már azt is elhiszitek, hogy Vona meleg. Vona nem szeretne kompromisszumot vállalni az alkotmánymódosítás terén, ezért szembemegy a Fidesszel, ha ezt hazaárulásnak veszitek, akkor a saját szegénységi bizonyítványotokat állítjátok ki. A jobbik ott rontotta el, hogy barmokból toborzott hadsereget, aztán most les, hogy a saját támogatóit ilyen könnyen lehet terelni a média segítségével.
2016. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%
Hazaárulás? Az egyetlen, aki (szó szerint, a letelepedési kötvényekkel) árulja a hazát, a Fidesz. A Jobbik csak az érvénytelen és törvénytelen álnépszavazás után bejelentett, minden tényleges hasznot nélkülöző, csupán politikai reklámfogás szerepet betöltő alaptörvény-módosítás feltételeként akarta megszabni azt, hogy akkor egy tényleges haszna is legyen az egész törvénynek: a letelepedési kötvénymutyi megszüntetése. (Amit retorikailag tök jól tudtak igazolni, azzal a szöveggel, hogy "se szegény migráns, se gazdag migráns ne jöhessen".) Na most a Fidesznek fontos a kötvénymutyi, ezért beindult a demagógiagyár, akcióba lépett a lakájmédia, és a Jobbik egy lejáratókampány áldozata lett. Sajnos az a helyzet, hogy sok ember annyira hülye, hogy tényleg elhiszi a Fidesz vergődését - szomorú, hogy a göbbelsi propaganda mennyire működik, olyan szinten, hogy sokszor azok is úgy táncolnak, ahogy Orbán fütyül, akik egyébként nagyon Fideszellenesnek hiszik magukat. Tragikomikus.
2016. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Molyember ***** válasza:
86%
Ember, én olyan liberális vagyok, hogy a kertemben házasodnak a meleg migránsok, de még én is azt mondom, hogy a Fideszhez képest a Jobbik egy gerincoszlop. Szeretve tisztelt kormányunk kicsit túltolta a propagandát, ezek után teljesen biztos vagyok benne, hogy a Fidesz támogatói hülyék. Nem másként látják a világot, nem más az értékrendjük, hanem egyszerűen ostobák. Ilyen bugyuta módszerekkel nem lehet lejáratni valakit, egyszerűen sértő, hogy azt hiszik, be fogom venni ezt a sok hülyeséget. A Fidesz kommunikációja olyan, mintha a Telejósda, vagy mi a bánat készítői csinálnák. Ne haragudj, kérdező, de nem hiszem el, hogy komoly a kérdésed. Tudsz írni, olvasni, fizikailag nem lehetsz olyan buta, hogy egy ekkora baromságot ne láss át.
2016. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Én azért értem, hogy miért nem állt mellé, mert pénzért se jöjjenek ide az én véleményem szerint.
2016. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%

A Fidesz és a vécésnéni kedvenc regénye mára megegyezik:


Üvöltő Szelek

2016. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%
Nekem, ez volt Vona, legszimpatikusabb lépése.
2016. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
67%
Csak az olyan fideszesek mint te tartják hazaárulásnak Vona korrupció ellenes és a magyarok érdekeit védő hozzáállását. Az összes többi állampolgár megnyugodhatsz a kötvényt áruló fityisz pártot látja a haza szó szerinti árulójának.
2016. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%

"Úgy tűnik, igen, mert máris csökken a Jobbik népszerűsége."


Érdekes, én nem találok egyetlen ilyen cikket sem az elmúlt napokból.


Vagy ezt a Századvég mérte, melynek vezetője ugyanaz a G.Fodor Gábor, aki a Habonymédiában is vezető szerepet tölt be a 888 főszerkesztőjeként és leghitelesebb forrásaik Terry Black és Zuschlag János?

2016. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%
Hol csökken a Jobbik népszerűsége?
2016. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!