Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor kötvényfagylaltja...

Vona Gábor kötvényfagylaltja visszanyal?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, igen, mert máris csökken a Jobbik népszerűsége. Oka valószínűleg az, hogy a párt szimpatizánsai közül sokan nem ilyen hazaárulásféle magatartást vártak el a Jobbiktól.

Személyesen Ti, Tisztelt Válaszadók, hogyan ítélitek meg, hogy a Jobbik nem állt az idegenek betelepítését megtiltó alkotmánymódosítás mellé?



2016. nov. 19. 17:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
51%
#24: Szerintem félreértettél. Mivel a kérdező szerint a Jobbik "hazaárulásféle" magatartást tanusított, erre írtam, hogy ilyen értelemben, a Fidesz sem különb. Másrészt viszont, nem értem, hogyan jönnek a képbe a kunok, rácok, stb. A Jobbik nem azért nem támogatta az alkotmánymódosítást, mert "migránspárti" lenne, sőt. Ők azt akarják, hogy gazdag migráns SE jöhessen az országba.
2016. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
39%

"Nem ezért esik a népszerűség, hanem azért mert kiderült, hogy egy homokozó vezeti a jobbikot."


Nem derült ki. De ha neked az olyanok mint pl. teri bleki "művész" úr/nő hiteles alak akkor nem kis bajok lehetnek az értelmi képességeiddel! :)

2016. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
70%
#29:Nem vagyok ugyan jobbikos, de nem egészen értem, hogy mi derült ki? Szerintem csak annyi, hogy Tery Black(van aki a nevet nem ismeri?), mondott valamit. Őszintén szólva, nekem ez kevés.
2016. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
27%

31

A kunok meg a rácok onnan jönnek a képbe, hogy anno ők is "migráncsok" voltak.

Tehát a kedves politikusok a nagy propaganda szózataikat árnyalhatnák. Másrészt pedig akkor amikor ezeket a nációkat beengedték nem volt hazaárulózás.

Most orb-szályb köpködik ezt a szóösszetételt tartalom nélkül. (mellesleg abban igazad van, hogy ha a Fidesz a jobbik viselkedéséért hazaárulózik, akkor ...hát nem tudom mit csinálnak ők)

2016. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
81%
#34: Hogy a kunok, meg rácok, valamikor szintén "migránsok" voltak, azt tudom. Éppen ezért nem értettem a Jobbikkal kapcsolatosan, hogy "kiálltak a véleményükért". Mert ez ugyan igaz, csakhogy az a vélemény éppen az, hogy se "kunok", se "rácok", se senki ne jöjjön ide, se pénzért, se pénz nélkül.
2016. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
48%

35

Az én véleményem pedig az, hogy a migránskérdést nem lehet ilyen egyszerűen sem ez sem az módon megoldani.

A jobbiknak teljesen igaza van abban, hogy ne a pénz döntsön arról kit engedünk be.

De szerintem a jobbik elé is tudnék olyan "migránst" állítani akire azt mondaná hogy "ez jöhet".

2016. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
53%
#36: Igen, az rendben, hogy ne a pénz döntsön és persze, lehetne olyan migránst találni, akire ők is igent mondanának. Csak a hozzászólásodból(amikor a kunokról, rácokról írtál) az érződött, mintha a Jobbik, "engedékenyebb" lenne a migránsokkal, pedig szerintem, erről szó sincs.
2016. nov. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

#3: „az érvénytelen és törvénytelen álnépszavazás”


Az igaz, hogy a népszavazás pár százalék híján érvénytelen lett, de mitől lett volna törvénytelen és nem igazi, vagyis ÁLnépszavazás?


#3: „Sajnos az a helyzet, hogy sok ember annyira hülye, hogy tényleg elhiszi a Fidesz vergődését - szomorú, hogy a göbbelsi propaganda mennyire működik, olyan szinten, hogy sokszor azok is úgy táncolnak, ahogy Orbán fütyül, akik egyébként nagyon Fideszellenesnek hiszik magukat. Tragikomikus.”


Azon a bizonyos „törvénytelen álnépszavazáson” 3,2 millió választópolgár mondott NEM-et a kvótára. Vona Gábor ennyi magyar ember véleményével ment szembe. Lelke rajta!


Bizony tragikomikus, kedves #3-as válaszoló, hogy él ebben a hazában olyan valaki, aki mind 3,2 milliót hülyének tartja. Csupán úgy mellékesen hadd jegyezzem meg, hogy szép számmal voltak közöttük Jobbik-hívek is!



#4: „biztos vagyok benne, hogy a Fidesz támogatói hülyék. Nem másként látják a világot, nem más az értékrendjük, hanem egyszerűen ostobák.

Ne haragudj, kérdező, de nem hiszem el, hogy komoly a kérdésed. Tudsz írni, olvasni, fizikailag nem lehetsz olyan buta, hogy egy ekkora baromságot ne láss át.”


Hogy a kérdésem releváns volt, mi sem mutatja jobban, mint az, hogy alig két napon belül 37 válasz érkezett rá.


Egyébként hadd osszam meg veled az egyik megfigyelésemet! A hülye, buta, ostoba stb. szavakat a politikai vitákban azok szokták használni, akiknek értelmes, okos, tényszerű, meggyőző érveik egyszerűen nincsenek.


És meg egy icipici helyesbítés! Ha valaki buta, az nem fizikailag az, hanem szellemileg!!!


Vidám-szép napot mindnyájatoknak!

2016. nov. 20. 20:57
 39/42 anonim ***** válasza:
23%

"Az igaz, hogy a népszavazás pár százalék híján érvénytelen lett, de mitől lett volna törvénytelen és nem igazi, vagyis ÁLnépszavazás?"


Álnépszavazás azért volt, mert a kérdés félrevezető volt, Orbán céljai vele pedig tisztességtelenek. Ezt bizonyítja az, ahogy Orbán váltogatta a népszavazás céljait - eleinte többséget akart, aztán már kijelentette, hogy két igen-szavazó esetén is győzelmet kiáltanak ki; először azt hazudta, hogy a siker jogalkotásra kötelezné a parlamentet, később beismerte, hogy csak érzelmi jelentősége felett; mindezek mellett a legfontosabb érv az, hogy az egész csak Habony Árpád plakátmutyija volt. Törvénytelen pedig azért, mert Orbán saját személyre szabott alaptörvénye értelmében is törvénytelen - népszavazás ugyebár nem írható ki nemzetközi szerződésből eredő kötelezettségről, amiről az álnépszavazás kérdése teljes mértékben szól.


"Azon a bizonyos „törvénytelen álnépszavazáson” 3,2 millió választópolgár mondott NEM-et a kvótára."


Igen, tudom, hogy a Fidesznél a 3 millió több, mint az 5 millió, de az ország nagy része nem kért az érvénytelen és törvénytelen álnépszavazásból. Ez pedig igen jelentős adat, amikor az ellenzék nagy része kifejezetten a bojkottra vagy az érvénytelen szavazatra buzdította a híveit - és bárki hazudja is az ellenkezőjét, a távolmaradás igenis véleménynyilvánítás. A szavazópolgárok nagy része kinyilvánította azt a véleményét, hogy nem kér az érvénytelen és törvénytelen álnépszavazásból.

2016. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
37%
Az értelmes kommentekre nem reagáltál, kérdező... Többször is leírtuk, hogy a fidesznek lett volna lehetősége elfogadni a jobbik javaslatát, de nem tette meg, mert gyakorlatilag a parlament egy nagy óvoda.
2016. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!