Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor kötvényfagylaltja...

Vona Gábor kötvényfagylaltja visszanyal?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, igen, mert máris csökken a Jobbik népszerűsége. Oka valószínűleg az, hogy a párt szimpatizánsai közül sokan nem ilyen hazaárulásféle magatartást vártak el a Jobbiktól.

Személyesen Ti, Tisztelt Válaszadók, hogyan ítélitek meg, hogy a Jobbik nem állt az idegenek betelepítését megtiltó alkotmánymódosítás mellé?



2016. nov. 19. 17:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
(Hát Hölgyeim és Uraim szégyen amit fentebb írtam. Nem tartalom hanem a helyesírás, ezért elnézést kérek)
2016. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy ítélem meg, hogy a Fidesz magatartása, legalább annyira "hazaárulásféle", mint a Jobbiké, sőt... Végülis, inkább bukták az alkotmánymódosítást, de nem mondtak le a letelepedési bizniszről. Ha úgy tetszik, egy kis pénzért, eladták a hazájukat, nem? Amúgy, engem annyira nem érdekel, egyikre sem szavaztam, de nálam a Fidesz, alulmúlja a Jobbikot.
2016. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
62%
Mellesleg, Orbánék egy ideje a Jobbik bedarálásával foglalkoznak(ld.:kisgazdák) és alighanem előre kikalkulálták a dolgokat. Marad a biznisz is, plusz a Jobbiknak is alávágnak. Nincs ezzel semmi gond, csak akkor nem kell az álszent duma a haza megvédéséről, meg hazaárulásról, meg még a faxom tudja, hogy miről.
2016. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
54%

..Én úgy ítélem meg, hogy a Fidesz magatartása, legalább annyira "hazaárulásféle", mint a Jobbiké, sőt... "

Ebben most hol a hazaárulás? mert kiállnak a véleményük mellett?

K..va jó ám ez a hazaáruló duma. Miért az? Amikor hagytuk letelepedni a Kunokat az hazaárulás volt? Amikor a sok rác(szerb) a török elől menekülve bejött az országba az hazaárulás volt? amikor a sok sváb bejött az országba az hazaárulás volt? ...és még sorolhatnám.

Az pedig hogy ezeregynéhány nyomorult menekülteljárását nekünk kel elvégezni az hazaárulás? Hozzátéve, hogy a magyar jogszabályokat kell alkalmaznunk, tehát abból a kicsit több mint ezer főből mi mondanánk meg kit akarunk.

Hozzátéve a testvéri lengyelek nem lázadoztak litvánok szintén nem, néhány hét után a menekültek többsége lelépett az országukból tehát "...kivonták magukat a legális eljárás alól... ezért további kedvezményt, meg menekültelismerést bukták.

2016. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
44%

24:

Ezt itthon kvázi fölösleges mondanod, ekkora propaganda után, amikor már a falusi nyugdíjas is a migriktől retteg.

2016. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
20%
Ja csak a falusi nyugger mellett sajna a városi ifjúság sem gondolkodik, hanem beszopja a Fidesz propagandát, még akkor is ha utálja őket.
2016. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
63%
Ebben a kérdésben, életemben először, egyetértettem a Jobbikkal.
2016. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

# 26/27:

Szinte senki sem gondolkozik, gyakran én sem.

Az emberek nagyja az ösztönei alapján ítélkezik, képtelen elfogadni, hogy más vélemény is létezik és igazság is lehet benne.

2016. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
27%
Nem ezért esik a népszerűség, hanem azért mert kiderült, hogy egy homokozó vezeti a jobbikot.
2016. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
67%

28.

Igazad van.


29

..megint elmondom: Nem kedvelem Vona Gábort.

De amit ezzel a homokozós beállítással művelnek egyszerűen szánalmas. Pont Tery Bleck akarja bizonyítani hogy b..zi?

Mindezt az összes Fidesz propagandalapon..?


Vonát lehet szidni, lehet kritizálni, lehet támadni, regeteg ..romságot csinált és mondott. (a legjobb talán ez a ..az iszlám az emberiség utolsó reménye duma..)

de szerintem ez a b..zi beállítás siralmas.

2016. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!