Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számotokra is pozitív az...

Számotokra is pozitív az ásotthalmi rendelet?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná erről van szó:

[link]



Én inkább a Fidesszel szimpatizálok.Vonát meg a Jobbikot nem szeretem.


Viszont, ez a Toroczkai szimpatikus, tetszik a rendelet.Emellett ő 2006-ban is ott volt,tüntetésszervezőként.


Az lenne a legjobb,hogyha az egész országban ez lenne érvényben.A kormánytól is ezt várom el, ha már konzervatív-keresztényként definiálja magát.


A vallásszabadságot nem szűnt meg, csak az iszlám feketelistára került.De, a gyakorlása így sem vált illegálissá.

Attól ugyanúgy lehet ott bárki zsidó,krisnás,Jehova tanúja vagy bármi.

Az iszlám veszélyét sokan nem veszik komolyan.Egy invazív,hódító vallás.Ahova beteszi a lábát, a maga képére formál mindent.Elég megnézni Svédország vagy Franciaország egyes részeit.


A családról szóló rész is szimpatikus.Nem teszi illegálissá a homoszexualitást, csak a látható propagandák ellen lép fel, melyek valljuk be nagyon elszaporodtak.


Persze a libek/ballibek vért köhögnek a rendelet miatt.Épp ez a lényeg, gyakorlatilag az ő szellemiségük ellen ,a multikulti liberális fertő ellen.


Ha az alkotmányt sérti, akkor meg rossz az alkotmány.Az EU mindenféle szélsőliberális fertőt erőltet az országra.



2016. nov. 27. 09:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
40%

"oké, de akkor kersztény templom se."


A templomok közterületen vannak? Ez nekem új. A templomok az egyház tulajdona.... Viszont a közterek nem a arabmuzulmán tkmfaxa szekta tulajdona.

2016. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
56%

Tehát magánterületen akkor épülhet mecset Ásotthalmon? Szerinted hány épület épül közterületen?


Hakapeszi, az érv az volt, hogy közterületen nincs helye vallásnak. A kereszténység kora ezt nem üti. Mellesleg az iszlám legalább annyira régi Magyarországon, mint a kereszténység.

2016. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi erovel azt is be lehetne tiltani hogy Asotthalmon az ut szelen parkoljanak az UFOk az urhajoikkal.


Muezzin? Magatoknal vagytok? :)

2016. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
20%

# 10


"Tehát a muszlimoknak nincs országa, meg közterülete? Hajaj, van ám itt probléma..."


A legnagyobb probléma a funkcionális analfabétizmusod.


Nem azt írtam, hogy a muszlimoknak nincs országuk, közterületük, hanem azt, hogy Magyarországon konkrétan a kereszténység volt az államalapító eszme.


Nem vagyok benne biztos, hogy most megértetted amit írtam, de majd felső tagozatban úgyis tanulni fogtok ilyesmiről.

2016. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Andizsuzsi ***** válasza:
81%

Kíváncsi lennék rá, hogy a polgármester mit tenne, ha egy azonos nemű pár kézenfogva közlekedne a településen. Vagy ha valaki mégiscsak megjelenne ott az általa tiltott ruhadarabokban.

Egyébként hogy a kérdésre is feleljek, nem, nem pozitív. Ideológiától függetlenül nem pozitív számomra, ha egy képviselő-testület alkotmányellenes jogszabályt alkot. Mert akkor mi alapján várja el, hogy a polgárok betartsák a jogszabályokat?

2016. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%
Szegeny apacak, mostantol ok sem mehetnek Asotthalomra. Sot, a fejkendos oreg nenik is csak a lakason belul jarhatnak ugy, kozteruleten kotelezo lesz nekik a svajcisapka.
2016. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%
Remélem Marika nénire nem töri rá a TEK az ajtót, mert otthonkába és fejkendőbe ment a piacra.
2016. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
36%

# 14/17 Időpont ma 10:30


Ezerszer megmondtam, hogy ne használj szavakat, amit nem tudod mit jelent, csak rádmondták.


"Azért van országunk, és azért vannak közterületeink, mert a kereszténység így szervezte meg anno a magyar társadalmat."


Ezt írtad. Ennek egyértelmű következménye, amit én leírtam.


Szánlak öreg téged is, többet nem tehetek.

2016. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
82%

"A vallásszabadságot nem szűnt meg, csak az iszlám feketelistára került."


Te érted is amit leírsz vagy csak írsz? Pont hogy a szabad vallásgyakorlás sérül ezáltal.



Kicsit amúgy sajnálom a gyűlölködőket és akik ezt élvezik....nem tudom mi lenne ha a kedves kérdező is véletlen valahol ott születik ahol iszlám van és ezáltal nem lenne keresztény. Mennyire örülne annak hogy most itt tiltanák....vagy mennyire örülne ha egy másik város meg a keresztényeket tiltaná...ja akkor habzószájjal jönne ide és tiltakozna.


Toroczkairól meg ne beszéljünk...magyarkodik közben a felesége.... moldvai román származású!

2016. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%
Ásotthalmon elég vicces betiltani nem létező dolgokat. Az a maréknyi őstermelő biztos nem tér át a muszlim vallásra. :D
2016. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!