Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztényként kire szavazzon...

Keresztényként kire szavazzon az ember, hogyha nem a Fideszre?

Figyelt kérdés

Többen mondják, hogy ne szavazzunk rájuk.

Én meg is értem, hogy miért.Nekem sem tetszik, ahogy "ügyeskednek".


De, én nem akarok egy olyan országban élni, aminek a kormánya nem a keresztény kultúra megtartását támogatja.Hanem valami szabadelvűséget meg migránsok betelepítését akarja, mint minden más párt.

Ezért nem szeretem az ellenzéki pártokat, mert ők azt akarják.


Emiatt, úgy érzek kötelességem a Fideszre szavazni.Másrészt, anyagilag átlag felett állok, nem élek luxusban, de nincs okom panaszra.


2016. nov. 27. 20:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
# 5 A munkáspártra szavazni kb annyi érelme van mintha otthon maradnál és nem szavaznál senkire. Legutóbb alig fél százalékot kaptak, közük nincs a parlamentbe kerüléshez, a szavazójuk többsége finoman szólva sem ifjú titán, kihalóban vannak, ahogy az egész bohóc banda.
2016. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

"Ne lopj!"

"Ne paráználkodj!"


"Fogadd be az idegent, mert te is idegen voltál!" (Ószövetség)


Ki a keresztény?

2016. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező


Trollkodsz?

Ha igen, mond ki nyugodtan

2016. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
2016. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%

Jobbik.


Hasonló dilemmában vagyok, mint te kérdező. Baloldal az általad is említett dolgok miatt kilőve. Fidesz szintén.


Amióta a Jobbik nem annyira a radikális vonalat követi, sokkal szimpatikusabb, igaz egyedül rájuk nem bíznám az országot. A legjobb az lenne, ha kb 40%-kal nyerne, így maradna elég ellensúly, nehogy véletlenül ki találjunk lépni az EU-ból, vagy valami ilyesmi.


Az én választó kerületemben induló jelöltjük listáról került be a parlamentbe, de még így is többet tesz a környékért, mint a megválasztott Fideszes képviselő.


Összegezve: a Jobbik nem a tökéletes megoldás, de legjobb, a jelenlegi felhozatalból. Vagy a legkevésbé rossz.

2016. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjuk már ezt az álszent "keresztény vagyok" szöveget...Nem a középkorban élünk.
2016. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

"A legjobb az lenne, ha kb 40%-kal nyerne, így maradna elég ellensúly, nehogy véletlenül ki találjunk lépni az EU-ból, vagy valami ilyesmi."


Ez aztán a logika. Mondjuk ha nem akarom, hogy Magyarország kilépjen az EU-ból, akkor nyilván nem szavazok olyan pártra, aminek a programjában ez benne van. A jobbik nagyon veszélyes. Most próbál cuki lenni, meg minél népszerűbb, aztán ha megnyerné a választásokat (amire semmi esély szerencsére), akkor mutatná csak ki a foga fehérjét. Kilépnénk az EU-ból...az csak a legkisebb baj lenne...

2016. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én római katolikus vallású vagyok, mégsem a Fideszre szavazok és nem is a Jobbikra.
2016. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok: egyszer szavaztam a Fideszre, még 1990-ben. Mindenesetre, azt hülyeségnek tartom, hogy keresztények, csak jobboldali pártra szavazhatnak. Annál is inkább, mert én például, a Fidesz-KDNP-s politikusokat semmivel nem érzem "keresztényibbnek", mint másokat, sőt...
2016. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az pont nem keresztényi, hogy valaki veri a mellét, hogy milyen nagy keresztény, sőt keresztényibb a másiknál.
2016. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!