Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztényként kire szavazzon...

Keresztényként kire szavazzon az ember, hogyha nem a Fideszre?

Figyelt kérdés

Többen mondják, hogy ne szavazzunk rájuk.

Én meg is értem, hogy miért.Nekem sem tetszik, ahogy "ügyeskednek".


De, én nem akarok egy olyan országban élni, aminek a kormánya nem a keresztény kultúra megtartását támogatja.Hanem valami szabadelvűséget meg migránsok betelepítését akarja, mint minden más párt.

Ezért nem szeretem az ellenzéki pártokat, mert ők azt akarják.


Emiatt, úgy érzek kötelességem a Fideszre szavazni.Másrészt, anyagilag átlag felett állok, nem élek luxusban, de nincs okom panaszra.


2016. nov. 27. 20:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg csak annyiban keresztény, hogy megvan keresztelve.
2016. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Lopni, gyűlöletet szítani, kirekeszteni k"rvára keresztényi.
2016. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod összekeverni a vallást a politikával?

Olyan rendszert akarsz,mint pl az araboknál?

A politika nem fér össze a vallással,nem értem miért kéne ezt erőltetni.Az állam feladata az ,hogy megvédje az ott lakókat és minél jobb életet biztosítson nekik és persze minél nagyobb döntési szabadságot,nem az,hogy megszabja,hogy ki milyen vallási elvek szerint élje az életét.


Egyébkén jelenleg Magyarországon nincs olyan párt,aki a keresztény elveket vallaná.Sokan példálóznak vele,de attól még nem lesz valóságtartalma a mondandójuknak.


Egyébként csak mellékesen megjegyezném,hogy jelenleg a pápa is liberális elveket vall,és a bevándorlók befogadására buzdít.

Egy igaz keresztény pártnak hallgatnia kéne Isten földi helytartójára és a keresztény egyház egybehangzó véleményére,nem?

2016. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresztény lennél, akkor nem kicsit felháborított volna a kormány menekültgyűlölő propagandája, ezzel szemben épp ezért tapsolsz nekik, nézed el a lopásokat, hazugságokat államosításokat. Jól körvonalazódik a szövegeidből, mik a priorításaid. Te nem keresztény vagy, hanem azok közé tartozol, akik nagy komcsik voltak a rendszerváltás előtt, most meg az első sorban ülsz a templomban, és hirdeted magad hű de nagy kereszténynek.
2016. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell aggódnod emiatt,a kérdésedből már eleve tiszta, hogy te nem vagy keresztény.
2016. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!