Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek többsége tényleg...

Az emberek többsége tényleg az alapján szavaz egy pártra, hogy a saját zsebében, mennyi pénzzel van több?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy látom, hogy az emberek számos többségét nem érdekli a korrupció, mutyik stb., csak, hogy 90ezerrel többet visz haza és ezért a Fidesz.Ez most komoly?

2016. nov. 29. 07:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Általába igen, de az a havi +90 ezer nagyon eltulzott amit írsz. Elég nekik 4-5 ezer plusz is és már örülnek, hogy több jut herbálra meg piára.
2016. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oh, nem. A családi adókedvezmény sok esetben van annyi.
2016. nov. 29. 07:56
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Van egy bunkó haverom aki azért ajnározza a Fideszt, mert 4 gyerek után 25 ezerrel több pénzt visz haza mint eddig.. Az ilyeneknek szerintem nem feltétlenül kéne szaporodniuk, pláne nem 4 utóddal...
2016. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem meg olyan, aki kb. 90ezerrel, mert igénybe veszi a családi adókedvezményt.
2016. nov. 29. 07:58
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Az hány gyerek után jár amúgy? nem tudod véletlenül?
2016. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Neki 3 van és magas a fizetése is.
2016. nov. 29. 08:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Alapvetően úgy tudom, hogy ez a fizetéstől függ. Ha valaki jól keres és több gyereke van, nagyobb adókedvezményt tud érvényesíteni, mint az, aki rosszabbul. Nyilván ez abból adódik, hogy több adót is fizetne, mivel magasabb a fizetése. Ilyen alapon ez a rendszer kib.aszás az alacsonyabb keresetűekkel.
2016. nov. 29. 08:06
 8/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%
És milyen más opció van, amiért érdemes egy pártra szavazni? Egyik sem fogja megváltani a világot, akkor meg miért NE olyanra szavazzak, akitől azt várom, hogy a családomnak és nekem jó legyen? Van olyan marha, aki pl azért szavaz egy pártra, mert az kettővel kevesebb fát vágna ki?
2016. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2016. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
A pénz hozza a biztos szavazóbázist. Kell kétmillió biztos szavazó, akkor kétmillió embert kell, többletbevételhez juttatni. Az már lényegtelen, hogy másik 4 milliótól vesszük el. Néha még dobunk ide-oda kis morzsát, ígérünk sok mindent, abból is lesz aki ránk szavaz.
2016. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!