Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége az Öszödi...

A magyarok többsége az Öszödi beszéd miatt fordult el a baloldaltól?

Figyelt kérdés
Valóban akkor durva dolgok hangzottak el a miniszterelnök szájából, de nem túlzás még 10 év után is ez alapján megítélni az egész pártot vagy az egész baloldalt és magát Gyurcsányt is?

2016. dec. 1. 18:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem mit sírnak a balosok, az igazi baloldali eszmét ma Viktor képviseli az adócsökkentéseivel, rezsicsökkentéseivel stbvel. Régen a prolik pártja az MSZMP meg MSZP volt, ma már a Fidesz vette át ezt a szerepet. Szerintem Orbán tiszta olyan mint Kádár, csak még utóbbi gulyáslevessel fogta be a proli nép száját, Orbán megteszi ezt rezsicsökkentéssel. A baloldal alapeszménye mindig a lecsúszott szegény proli réteg képviselete, ezt ma a Fidesz képviseli, Orbán ezerszer nagyobb szoci mint a bankárbarát, gazdagbarát komplett baloldal együttvéve.
2016. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%

"Nem értem mit sírnak a balosok, az igazi baloldali eszmét ma Viktor képviseli az adócsökkentéseivel, rezsicsökkentéseivel stbvel."


Abszolut neokommunista tehát ebből a szempontból igen. Nem tudom, milyen adócsökkentésről beszélsz? Az ÁFÁ-ról? Ja nem. Azokról az adókról, amit először felelmeltek a ciklus elején? Aki ezt beveszi, azt csak sajnálni tudom.


"Régen a prolik pártja az MSZMP meg MSZP volt, ma már a Fidesz vette át ezt a szerepet. Szerintem Orbán tiszta olyan mint Kádár"


Ez tökéletesen így van. Csak akkor nem tudom, mitől tartja magát rendszerváltónak.


"csak még utóbbi gulyáslevessel fogta be a proli nép száját, Orbán megteszi ezt rezsicsökkentéssel."


A gulyás az most is megy választásokkor, egy kis buszoztatással, meg láncszavazással megfűszerezve.


"A baloldal alapeszménye mindig a lecsúszott szegény proli réteg képviselete, ezt ma a Fidesz képviseli,"


Ó, tényleg? Valamiről lemaradtam. Az egykulcsos adó, meg a 27%-os világrekord áfa biztosan ezt szolgálja, de akkor én látok rosszul. A kisvonat, meg a stadionok, a helikopterezés, meg a MANYUP eltűntetése ezek mind mind a szegény réteget képviseli.


"Orbán ezerszer nagyobb szoci mint a bankárbarát, gazdagbarát komplett baloldal együttvéve."


A komplett baloldalon sokan vannak, akik nem voltak hatalmon így ezt nem tudhatod. Nem tudom ki a gazdagbarát, de jó pénzért - nem titkoltan - gazdagoknak - árulják a letelepedési kötvényeket. Ez a körözött Pharaon se tűnik egy csóró embernek, ha földet vett. Vagy biztos annak a 600ezernek az érdekeit képviselték, akik már külföldön vannak, pont a nehéz megélhetés miatt...

De ezt I. Lázár "akinek nincs semmije, annyit is ér" János már megmondta. Ez a szegénység képviseletének jelmondata!!

2016. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
29%
Erika csakhogy mi balosak nem Kádárban és az ő szocializmusában látjuk az igazságot. Hanem Nagy Imrében és az övében.
2016. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
20%
23# Azért ismerd el hogy a Kádár rendszer egyfajta balos proli paradicsom volt: nem volt hajléktalan, munkanélküliség, meg lehetett élni és gulyásleves is volt bőven. Azért a mai magyar viszonyokhoz képest ezek a dolgok nem hangzanak rosszul.
2016. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
32%

ezzel a balos proli paradicsom megnevezéssel nem si vagyok hajlandó mit kezdeni... .: -)

Félreértelmezed a baloldaliságot meg a jobboldaliságot

2016. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25%

19-es: köszönöm, szerintem tökéletesen tisztában vagyok vele


"És a jobboldaladból mi lett?. Annyira keresztények, hogy a 10 parancsolat is problémát okoz egyeseknek.."


Olvastad az Újszövetséget egyáltalán...? :D

2016. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

na ez a nagy problémája a baloldallal a többségnek


mindenre "na és a jobboldal" kit érdekel a jobboldal, semmi sem jogosítja fel a se##fej baloldalt, hogy ha a jobboldal valamilyen akkor ők is olyanok legyenek

2016. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

" És a jobboldaladból mi lett?. Annyira keresztények, hogy a 10 parancsolat is problémát okoz egyeseknek..."


Ugye tudod, hogy a baloldalról szól a kérdés? Gondjaid vannak a szövegértéssel?


Vagy ez az "ultimate érveltek", hogy "de a jobboldal is" a piros mancsok nyomkodása mellett? :P

2016. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Irónikus megjegyzések...

Nem a baloldal szó folyik az ajkatokon...?

Mindenre baloldaloztok, és felrójázok ezt? Bukott baloldal, hülye ballipsik, a ballispik rosszabbak vótak, a balos kormányok romlást hoztak de bezzeg a Viktor.

Ezt nem mi mondjuk aranvirágbogárszálaim...

2016. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
UNALMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!