Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rokkantsági ellátás nyugdíj-sz...

Rokkantsági ellátás nyugdíj-szerű ellátásnak számít, erre jár a 10e Ft Erzsébet utalvány?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
nem.
2016. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jár...

Ez igazságtalanság!

Ugyanúgy megérdemelnék ők is, mint a rendes nyugdíjasok!

De ez a 10ezres utalvány csak arra jó, hogy sz összes nyugdíjas Viktorra tegye az X-et, meg állítólag NEM akárhol fogadják el az utalványt, éttermekben és szállodákban!

Boltokban nem fogadják el.

2016. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Édesapám kapja az ellátást, miatta kérdeztem.

Én úgy szereztem erről tudomást, hogy mentem épp az ő háziorvosához a gyógyszereit kiíratni, és 3 öregasszony elég hangosan szidta a rendszert, épp ezt mondták ők is, hogy a szavazataikat akarja így megvásárolni.

De hogy ők akkor sem fognak rá szavazni, ne nézze már hülyének őket Viktor...

Azért az utalványt gondolom átveszik, és nem küldik vissza...

Nos, igen, véleményem szerint is járna, hiszen idős, beteg emberről van szó, 40 ezres ellátással, még épp van egy kis ideje a nyugdíjig, de lerokkant, semmivel sem kevesebb ő, mint egy nyugdíjkorhatárt elért ember.

2016. dec. 3. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. dec. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!