Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán indulhat 2018-ban a...

Orbán indulhat 2018-ban a választásokon?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
#2: Az amerikai elnök, két ciklus után, harmadszor nem indulhat. A magyar miniszterelnök kapcsán, eddig nem tudtam, hogy lenne ilyen megkötés.
2016. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
#21:Amit meg 2020 június 4.-e kapcsán írtál, az úgy hülyeség, ahogy van, bár szerintem, azt te is tudod.
2016. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 BlodDrunk ***** válasza:

Indulhat.sajnos.

Egyébként aki írta,hogy nincs életképesebb alternatíva,az gondolkodjon már kicsit el..

Mindig van alternatíva.Az pedig hogy orbán életképes kicsit vicces elég ránézni az ország gazdasági,külpolitikai helyzetére.

2016. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Az amerikai elnök, két ciklus után, harmadszor nem indulhat. A magyar miniszterelnök kapcsán, eddig nem tudtam, hogy lenne ilyen megkötés."


Amerikában sincs, nézd meg Franklin Rooseveltet.

Igaz, hogy az tulajdonképpen azért volt három ciklus, sőt a negyediket is megkezdte, de 1945 áprilisában meghalt, mert háborús időszak volt, és a folytonosság miatt, vagy valami ilyen szöveg volt akkortájt.

Viszont az első elnök George Washington nem vállalt többet mint két ciklust. Úgy ahogy itt mondjuk anno Mádl Ferenc. Vagy nézd meg Káder Jánost. Ő is el lesz kergetve jövő májusban A VIKTOR "jóvoltából". Jön a másik bajusz...

(A sztorihoz hozzátartozik, hogy persze G. Washington nem volt olyan jelentős történelmi személyiség mint O. Viktor, bocs Első "Nagy" Viktor.)

/Egyébként Orbán volt a rendszerváltás utáni folyamatosan leghosszabb időt a miniszterelnöki székben lévő vezető, és összesen 10 évig volt már a 26-ból-sajnos...

2016. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
* már ugye Mádl Ferencnél úgy értettem hogy egy ciklusnál nem vállalt többet, meg is mondta az elején...
2016. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Indulhat, hogy nőne köröm a fa...ára.
2016. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!