Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország hivatalosan is...

Magyarország hivatalosan is leszakadt a régiótól meg egész Európától. A jelenlegi párt mégis töretlenül népszerű. Mi az Isten van az emberekkel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. dec. 9. 17:25
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz Erika azt írtam leszakadtunk a régiótól, erre te elkezdesz Ukrajnáról beszélni, tisztában vagy te a régió jelentésével?

Persze ez kiválló hozzáállás, csövesedjünk tovább, aztán nyugtatgassuk magunkat azzal, hogy Etiópánál meg Nigériánál mennyivel gazdagabbak vagyunk.

2016. dec. 9. 17:59
 12/36 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nincs is olyan messze már a fidesz (Orbán) bukása?


[link]

2016. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Ez is Unio meg Brüsszel meg migránsok a hibája ilyen nyomorban él a magyar nép! Ezek Unio meg Brüsszel meg migránsok nem léteznének. Akkor magyar ország lenne világ leggazdagabb legfejlettebb országa!
2016. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
4%

Nézd, én kenyérkereső családfenntartó voltam már a Gyurcsány-csomag, sőt, már a Bokros-csomag idején is.

Köszönöm szépen az őszinte aggodalmadat, de én sokkal jobban élek, mint akkor.


Tessék, győzzél meg, hogy nem. :)

2016. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
2016. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

# 15


Azért a pezsgőt még nem kell behűtened:

[link]

2016. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Lazy Lover ***** válasza:

soros azon van most hogy lenyomja orbánt


[link]

2016. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Sokan még annak a 3.6 eurónak is örülnének, ami havi 576 euró (mai árfolyamon 181 ezer forint).
2016. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

"Te miről beszélsz Erika azt írtam leszakadtunk a régiótól"


Nem ezt irtad, hanem ezt:

"Magyarország hivatalosan is leszakadt a régiótól meg egész Európától. "

Tehat MEG EGESZ EUROPATOL. Szoval te azt allitottad hogy Magyarorszag nem csak a regiotol szakadt le hanem egesz Europatol ami meg hazugsag. Mert Albania, Moldova es Ukrajna is Europa resze megis sokkal szegenyebben elnek ott mint a magyarok. Sot az Europai Unioban se a magyarok elnek a legrosszabban szegenyebbek nalunk a horvatok, romanok es bolgarok is.

En elismerem Magyarorszag regios lemaradasat, eleg ciki hogy a lengyelek, szlovakok es a posztszovjet balti orszagok is lehagytak, de azert nem egesz Europatol vagyunk lemaradva es a magyar lemaradas nem olyan nagy tenylegesen csak Szlovenia es Csehorszag huzott el, azert a magyarok, lengyelek, szlovakok eletkorulmenyei kozott nincs sok kulonbseg es barmikor lehet ott is recesszio vagy valami Viktorhoz hasonlo amokfuto aki lerontja a gazdasagukat es akkor vissza tudunk elozni.

2016. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Ezt írtad:


"de ne hazudd mar azt hogy Magyarorszag egesz Europa magasan legszegenyebb allama"


Ilyet én nem írtam sehol se, hogy a legszegényebb, tehát te hazudsz. Az Európától való leszakadás igaz. Az európai átlagra (EU:13,2 euró, Euró-övezet: 14.1 euró), és a legtöbb Európai államra értendő. Nem csak akkor van leszakadva gazdaságilag egy kontinenstől egy ország, ha az utolsó helyen áll, hanem ha a többség megelőzi. Szimpla statisztika. Ebben a statisztikában Mindössze 4 ország van alattunk és azt hiszem 31 szerepel benne.

2016. dec. 9. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!