Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki emlegeti a bérkomment...

Mindenki emlegeti a bérkommentelőket. Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Bérkommentelők az Origon, a 444en, a 888on, de még itt a GYIKon is... Sokan emlegetik őket, de tényleg létezik ilyen?

Nekem elég valószínűtlennek tűnik, hogy egy kis netes fröcsögésért valakinek fizessenek..



2016. dec. 17. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy írták előttem inkább webshopoknál, üzleti dolgoknál van "bérkommentelő", aki pozitívan dicséri a terméket, oldalt.


Viszont az ilyen Origó, 444 és egyéb oldalakon nem bérkommentelők vannak, csak szimplán agyhalottak. Politikai kommentekért senki nem fizet, ott van elég hülye aki ingyen is csinálja a reklámot.

2016. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A webshopok és kereskedelemmel foglalkozó oldalak kommentjeit nem hasonlítanám a bérkommenteléshez. Nemrég a közlekedésben volt egy kérdés egy motoradalékról, a forgalmazó oldalán olyan kommentek voltak aminél még a google fordító is szebbet dob össze ha pandzsábiról fordítanál vele magyarra...

A politikai bérhülyék és a gazdasági haszonszerzésre szolgáló oldalak "álkommentjei" között szerintem bőven van eltérés, gyanítom ez utóbbit az oldal üzemeltetője nyomja bele, nem külső személy.

2016. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdjük egyből ott, hogy egy tökéletes bérkommentelést, hogy tudnánk megkülönböztetni a normálisaktól? :D
2016. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És ha embereket megfizetnek azért, hogy kommenteljenek, mégis mekkora fizetést kapnak kb?
2016. dec. 17. 17:11
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Sokan ezt mondják mindenre, amit nem értenek és más, mint amit addig ismertek.

Sokan pedig elvesztették a gerincüket, azt írnak (mondanak), amit diktálnak nekik. Ezeket nevezheted akár bérkommentelőknek (hiszen valami juttatást valóban kapnak érte).

2016. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Vazul1972 ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem, akikről ezt feltételeznénk, azoknak teljesen felesleges fizetni, mert "meggyőződésből" írkálnak.
2016. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!