Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz terrortámadás...

Szerintetek lesz terrortámadás a magyaroknál vagy csak felesleges ez a nagy készültség a vörösmarty téren mammutnal stb? Én csak azt nem értem miért nem a szecska elé mennek azt szinte biztos ismerik a terroristak es sok az ember

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ki tudná ezt megmondani?Kelet-Európa eddig nem volt a célpontja a terroristáknak,de ez változhat.Jó dolog ha sok rendőr van az utcákon,az emberek biztonságérzetét növeli.
2016. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz, itt sem olyan mennyiségű muszlim lakosság, sem olyan mennyiségű migráns nincs akiktől tartani kéne.
2016. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem valószínű. Kis pont vagyunk mi a világtérképen. A sok rendőr ilyen szempontból felesleges, mert aki merényletet akar elkövetni, az el fogja követni. Viszont az embereket mégis megnyugtatja. Meg nem is biztos, hogy a merénylők miatt van több rendőr. Lehet, hogy a zsebesek miatt, vagy azért, hogy szétválasszák az akciós termékeken verekedőket.
2016. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Remélhetőleg nem, de senki nem lát a jövőbe.

A mezei Kovács őrmester pedig nem tud mit kezdeni egy merénylővel, ezt - elvileg - a hírszerzés, a nemzetbiztonságiak feladata (lenne) kiszűrni.

2016. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha lesz is, csak azért, mert fegyverrel mennek körbe-körbe az nem fogja megakadályozni.


Egy bombát felrobbantani egy gomb lenyomása. Hogyha elkezdenek lövöldözni akkor talán érnek valamit, bár akkor is valószínűbb, hogy egymást lövik lábon, mint a terroristát.

2016. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
A turisták fotózkodnak a BTR-el, én meg megittam egy forralt bort azt ráböfögtem a harcjárműre.
2016. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

"Ki tudná ezt megmondani?Kelet-Európa eddig nem volt a célpontja a terroristáknak,de ez változhat.Jó dolog ha sok rendőr van az utcákon,az emberek biztonságérzetét növeli."


Az lehet, de valójában semmilyen védelmet nem nyújt egy terrortámadás ellen.

2016. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
#2: Azért azt már megtapasztalhatta Európa, hogy egy terrormerénylethez, elég egy muszlim is, kamionnal.
2016. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűtlen, hogy éppen nálunk készülnének valamire, de szerintem, nem lehet kizárni sem a lehetőségét. Egy terrorista, nem feltétlenül cselekszik mindig úgy, ahogy logikus, meg ahogy "elvárják" tőle.
2016. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!