Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor lesz Magyaro...

Szerintetek mikor lesz Magyarországon többségbe a cigányság?

Figyelt kérdés
Átlagolva 5-6 gyereket szülnek, Több megyében már többségben vannak, összesen 1millióan vannak körülbelül az országban. Szerintem 2050-re már lehetséges hogy többen lesznek. Szerintetek? 40 év alatt lejön minimum lejön 6 poronty, és még azoknak is 2, mondjuk a szüleik meghalnak az -2 így kb 6millió cigány lehet 2050-re.

2016. dec. 24. 12:48
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
16%
10 év múlva kb de sajnos magyarország meg fog szűnni létezni 10-20 év múlva ha így haladunk
2016. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet jön Európába egy hazafi mint 32-ben.
2016. dec. 24. 12:53
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
14%
most ezen mit kellett 0 ra pontozni? a sok ostoba proli nem látja tisztán a dolgokat úgy látszik...
2016. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem kb 20 év múlva sajnos... De addigra még mindig "jobban" állnánk mint nyugat európa...
2016. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Szimeon ***** válasza:
60%
Szalmaság. Most kb. az ország 8-10 százaléka cigány. 10-20 év kevés az 50 százalék meghaladásához. Kell ahhoz 100 év is.
2016. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Ha a sok tini kislány összeáll a nagy kan cig.ányokkal akkor kb 15 év
2016. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi hülyét...

Éppen, hogy a magyarokkal párhuzamosan fog csökkenni a cigányság száma, ugyanis minél kevesebb aktív dolgozó lesz, annál kevesebb adó fog befolyni és annál kevesebb támogatást fog kiosztani a kormány, többek között a cigányságnak, akiknél a gyerekszülés egy elég komoly megélhetési forrás, így nem lesz értelme a páronkénti +4 gyereknek, hisz nem lehet őket miből eltartani, mivel az államnak egész egyszerűen nem lesz pénze arra, hogy segélyeket dobáljon jobbra-balra. A malacpersely előbb-utóbb kiürül, szóval a cigányság vagy polgári munkát fog vállalni vagy kevesebb gyereket fog csinálni, az én pénzem az utóbbi opcióra teszem, pláne, hogy az EU-nak már így is tele van a töke azzal, hogy nem oda mennek a pályázati pénzei, mint amire adja, szóval egyszer az EU el fogja zárni a pénzes csapot és akkor majd picsoghat a 80 éves Orbán a tolószékéből, hogy az eju má megin mijen gonosz...

Ostoba barmok, tanuljatok szociológiát!

2016. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

"tanuljatok szociológiát"


Egy kis matematikát sem ártana.

De oké, tudom, rettegni kell és azt minél jobban.

2016. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

"Lehet jön Európába egy hazafi mint 32-ben."


Európában olyan német hazaffy jött '32-ben.

Persze nekem ezzel nincs bajom, csak éppen leirtotta volna a magyarokat elég szépen, de semmi gond...

2016. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

# 7


"Ostoba barmok, tanuljatok szociológiát!"


Akkor állj neki tanulni, mert marhára nem értesz hozzá. De még cigány családot sem láttál közelről.


A

2016. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!