Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hiszi el Kövér László...

Ki hiszi el Kövér László kijelentését, miszerint "A 2010-es rendszerváltás óta Magyarország gyarapopdott és a családok is gyarapodtak"?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 20:02
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Forrás:


[link]

2016. dec. 24. 20:05
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Senki, mert ez egy hazugság. Valójában etióp szintű nyomorba taszították az országot, az emberek éheznek, fáznak, elszegényedtek, végtelen a nyomor.
2016. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
A jelenlegi politikai elit legnagyobb komcsija szerintem hallgasson rendszerváltással kapcsolatban.
2016. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"Senki, mert ez egy hazugság. Valójában etióp szintű nyomorba taszították az országot, az emberek éheznek, fáznak, elszegényedtek, végtelen a nyomor."


Teljes mértékben igazad van!

Aki nyitott szemmel jár, mindent lát a valóságban, annak nem kell bemutatni, hogy tényleg szegénység van a legtöbb helyen...

Az igazán Etióp szintű az az egészségügy, a kórházak romos állapota!

Novemberben voltam műtéten, 3 nappal rá elküldtek a körzeti orvosi rendelőbe kötéscserére, ahol az asszisztens nő azt mondta nekem, idézem...

"Ha jön holnap kötéscserére, vegyen a gyógyszertárból 2 csomag gézlapot és egy guriga ragtapaszt!"

Ennyire nincs pénze az egészségügynek!

Neked kell eltartanod, kötszereket vegyél a rendelőnek!

2016. dec. 24. 20:34
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
olyanyira hogy a III. köztársaságnak vége, így majd újabb rendszerváltás kell ha sikerül őket legyőzni...
2016. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekik elég eredményes volt: nézd meg, milyen felfoghatatlan vagyont halmoztak fel.

Közben decemberig idén 45 ember fagyott meg, a többség a saját otthonában. És még nem volt igazán hideg!

Kígyózó sorok az ingyenkonyha előtt.

A forint xart se ér.

Egy nemzedék ment külföldre dolgozni, és ott is maradnak.

Sebesen rohanunk le a lejtőn a szakadék felé, ezek meg örülnek, hogy mozgásban vagyunk.

2016. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%
Akinek gyereke van a családi adóval többet visz haza. Pláne aki 3 gyereket nevel. A munkatársam pl a bruttó fizetését viszi haza az olyan 220-240 ezer forint. Előtte 140-150 volt. Ezek tények kár vitatni. Egyébként hogy az ország gyarapodik e nem tudom? Nem hinném hogy nagyon gyarapodna. Én nem gyarapodok az biztos
2016. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, van akik gyarapodtak, és van akik nem, többségben a nemek aránya. Én azt látom nagyobb lett a szakadék egyes "osztályok" között, a középosztály süllyed lefelé.
2016. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
A társadalmi olló szélesre nyílt, ez tény, óriásiak lettek az egzisztenciális különbségek. Viszont ha a lakosság ingatlantulajdonát, gépkocsiparkját, fogyasztási szokásait vesszük, akkor összességében valóban gyarapodás van. Ksh.hu, aki nem hiszi.
2016. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

7-es. Amit írsz, az így nem igaz. Csak az veheti 3 gyerekre igénybe a családi adókedvezményt, akinek magas a jövedelme. A többség örül, ha egy gyerekre feltudja venni.

Kövér és Orbán családja, meg a haveroké látványosan gyarapodott. Mással pedig nem törődnek.

2016. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!