Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerintetek mit...

A Jobbik szerintetek mit csinálna a Honvédséggel? És Trianon ellen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 16:15
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
93%
Orbán megítélése kutyafüle a Jobbik megítéléséhez. És hiába szarjuk le a külföldiek véleményét, attól még figyelembe kell vennünk, ugyanis az elmúlt félévben jól látszott, mennyire fontosak. Ismétlem, legyünk realisták!
2011. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Úúúúgy pofán tudnám verni az ilyen Trianonos hülyéket.

Ha jól tudom, Magyarország az, ahol magyarok laknak. Sőt minden ország területe csak addig terjed, amíg a saját lakosai terjednek.

Rendben, én egyetértek azzal, hogy a magyarlakta területeket vissza kellene kapni. De ennyit és nem többet, mert ahol 90 % román lakik, az már nem Magyarország. Ahogy ma már a Dunántúl sem Pannónia, és a rómaiak sem jönnek hőbörögni az egykori területükért.


Aki a múltban él, az meg haljon meg. Nekem nem az kell, hogy ötször ekkora legyen az ország, hanem hogy minden gyerek szájában legyen étel. Van? Nincs. Akkor meg? Ha még ennek a 92 ezer kilométernek a problémáit sem tudjuk megoldani, minek többért pampogni?


Hát nem érzem magam gyávának. És k*rvára nem érzem, hogy személyes sérelem ért volna Trianonkor, amikor elvettek olyan területeket, ahol már egyébként is évszázadok óta más etnikumok éltek. Nem érzem jogosnak, hogy pattogjak egy olyan földért, amit több száz éve más nemetek művelnek, védenek. Akkor sem, ha papíron az Magyarország volt (mert a történelem: folyamatos változás).

Ha a tatárjáráskor vagy a Rákóczi-szabadságharc után nem jönnek azok a gonosz, csúnya etnikumok, hogy benépesítsék kihalt országunkat, akkor már kétszáz évvel korábban elvették volna a magyar földeket, és nem lenne miért siránkozni. Az jobb lenne?


Biztos én vagyok a legutolsó szar alak, de nekem az a fontos, hogy az emberek normálisak és jók legyenek. És akkor tök mindegy, hogy magyarok-e?

2011. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
50%

"Jobbik külföldi megítélése nagyon mélyen van."


Ezt megköszönheted az Orbánkorcsnak meg a Mesterházy köcsögnek.

2011. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
74%
Vagy a Jobbiknak, mert ilyen képet állít ki magáról. Nézz csak körbe ezen az oldalon, és meglátod milyen támogatói vannak.
2011. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

A honvédséggel semmit max aki tud beléphet. De ez a Trianon már lerágott csont. És nem értem miért nem lehet leszállni róla. Tudom a veszteség óriási volt de ezt nem mi döntöttük el megvolt a pontos indok amiért szétkapták az Országot.

Rosszkor rossz döntést hoztunk és megszívtuk, ennyi.Veszteni is tudni kell.


Ökörköri

2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Nekünk mondta a töritanár,hogy mikor Románia csatlakozott az Eu-hoz,akkor minden tagországnak alá kellett írnia és ha csak az egyik nem írja alá akkor nem lehet tag.És mondta hogy a magyarok ebből hasznot húzhattak volna, és megtehették volna azt hogy csak akkor írják alá a csatlakozást ha a romániai magyarok kapnak különleges jogokat stb.
2011. jan. 15. 00:47
 47/47 anonim ***** válasza:
#45 De nem a mi kezünkben volt a döntés!Mit nem lehet ezen érteni?
2019. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!