Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire mondanak igazat az...

Mennyire mondanak igazat az m1-en a híradóban?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem az allami propaganda csatornát, és azt láttam, hogy évről évre jobbak a mutatoink. Lehet, hogy csak pár %-al de jobbak. Ebből mennyi az igaz ?

Ui: Azt hallottam, hogy szakértők szerint erősödni fog a forint..Ti ebben mennyi esélyt láttok ?



2016. dec. 28. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne nézz m1-et!
2016. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Baluba ***** válasza:

Mutatókat könnyű manipulálni, pl a negyedéves kimutatásokkor úgy intézik a forint árfolyamot és egyéb dolgokat, hogy kedvező számokat kapjanak. Valamint nem minden mutató rossz, csak a többség. :)

A harmadik, hogy sok módon lehet egy statisztikát értelmezni. Pl 0,%-os növekedést lehet sikernek beállítani, szépen felrajzolni, csak szart sem ér, ha a világ 2,5%-ot fejlődött átlagban körülöttünk.

2016. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazat mondanak, bár biztos lehetne találni olyan alkalmat, amikor hazudtak is. Alapvetően azonban nem a hazugság a probléma, hanem a szerkesztés, hogy egy hírt megvilágítanak-e minden oldalról, hogy nem hallgatják-e el a kevésbé nekik tetsző információkat, hogy milyen körből válogatják ki a meghívott vendégeket. A statisztikákat mindig lehet többféleképpen értelmezni, egy független csatorna ezért hív be többféle elemzőt, szakértőt, netán még vitát is szervez köztük.
2016. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam, hogy szakértők szerint erősödni fog a forint"


Ehhez nem kell se M1 se szakértők,én ezt már a nyáron megmondtam és azt is hogy drasztikusan emelkedni fognak a bérek, de ennek ellenére egy exponenciális kivándorlási hullám indul meg, mert a már gyökeret vertek megalapoznak a még itt lévő rokonoknak, barátoknak.

Ez persze megint csak jó, mert a bérek már hatványozódni fognak.

2016. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Némelyik hírolvasó olyan érzést kelt bennem az m1-n,mintha elakarná röhögni magát,némelyik kamuzástól...
2016. dec. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Néha természetesen igazat mondanak. Ha mindig hazudnának, akkor előbb-utóbb mindenki tudná, hogy az ellenkezőjét kell hinni annak, amit mondanak, ezért hébe-hóba bekevernek némi igazságot is, hogy nehéz legyen megállapítani, hogy mikor hiteles, amit hallasz.
2016. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most azért valljuk be, hogy pangás van, majd ha újra beindul a kampány, na akkor nézd majd.
2016. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire mondanak igazat az m1-en a híradóban?"


Soha, semennyire. Ahogy irod is, allami propaganda hirado.

2016. dec. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják amit kiadnak nekik, magyarul nem tudhatjuk hogy igaz e vagy sem.

De mivel politika a dolog így a zöme kamu.

2016. dec. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Pártnak mindig igaza van!!!
2016. dec. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!