Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-DK-LMP-PM-Együtt-Jobbik...

MSZP-DK-LMP-PM-Együtt-Jobbik szavazók. Támogatnátok a következőt?

Figyelt kérdés

2018-ra a fentiek koalíciót kötnek a közös érdekek jegyében.

Vállalják, hogy a fidesz által bevezetett antidemokratikus intézkedéseket (pl választási törvény) eltörlik, leváltják Polt Pétert, az elmúlt évek korrupcióit kivizsgálják, és 2019-re feloszlatják magukat, az új rendszerben pedig önállóan indulnak el az új választásokon.


Támogatnátok? Mivel elég erős ellentét van az LMP-Baloldal - Jobbik-Baloldal, Jobbik-LMP között, ezért nehezen elképzelhető egy ilyen koalíció, viszont jelen kérdésben 1 évre szóló együttműködésről lenne szó, a közös érdekek miatt, amelyek minden választó érdekeit is szolgálják, pártállástól függetlenül.


2016. dec. 29. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Én a Jobbik nevét nem veszem többé ajkamra, ha a fenti formációk valamelyikével közös platformra helyezkedik.
2016. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom milyen szavazó vagyok, még nem döntöttem el.

De senkire sem vagyok hajlandó szavazni, aki az mszp-dk-pm-együtt konglomerációval vagy a momával választási együttműködést köt.

2016. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Sötétítsen már fel valaki hogy van ez! Ha jól értem, azért álljanak össze halálos ellenségek, hogy egy valamennyire konszolidáltan, a többség bizalmával működő, regnáló hatalmat elzavarjanak, hogy aztán egyből egymásnak essenek a koncon, az országra nézve káoszt, bizonytalanságot és pusztulást hozva. Biztos mindenki ezt kívánja, ELŐRE FEL TÁMADUNK!
2016. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen, hajlandó vagyok elfogadni a Jobbikot, a DK-t , még az MSZP-t is.
2016. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Bowljobbikkal én nem közösködöm.
2016. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

"amelyek minden választó érdekeit is szolgálják, pártállástól függetlenül."


Azért ezt kicsit gondold át jobban. Valamit mintha kifelejtettél volna az eszmefuttatásból.

2016. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Ismereteim szerint a legutolsó kapcsolatos Vona kijelentés szerint a Jobbik senkivel nem kíván egyezkedni, koalícióra lépni. Ha ezt megváltoztatják, többé nem fogok rájuk szavazni, hiába voltam eddig Jobbik szavazó.
2016. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%
Én Jobbikosként akár az ördöggel is szövetkeznék hogy végre megszabaduljunk ettől a Fidesztől.
2016. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

"Bowljobbikkal"


Elírtad :D


BLOWJOBbik :D

2016. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem így működik. Ez nem a Dragonball, itt nem állnak össze az ellenfelek, hogy aztán legyőzzenek egy giga szörnyet, a jelenlegi magyar politikai ellenzék nem véletlenül van feldarabolva, még az adott pártokon belül is komoly a széthúzás. A mostani magyar politika úgy néz ki, hogy minden egyes párt a saját ötletét akarja megalkuvást nem ismerve keresztül rugdosni a rendszeren, közben pedig egy grammnyi kompromisszumra se hajlandó, még a saját politikai szövetségeseivel sem. Az LMP semmiféle politikai erőt nem képvisel, a Jobbikon belül jelenleg polgárháború van Vona hanuka köszöntése miatt, az MSZP tökéletesen antipatikussá tette magát a kétezres években, a DK-t meg csak a 90 éves, Gyurcsány imádó nyuggerek támogatják, aki jó eséllyel meg se élik a következő szavazást. Ha esetleg sikerülne is valahogy összegyógyítani ezeket a pátokat, akkor se biztos, hogy lenne akkora tűzerejük, amivel meg tudnák dönteni az Orbán kormányt jelenlegi formájában. A magyar közmédia 99 százaléka Fidesz közeli kezekben van, ergo egy komplett hatalmi ág ellen kéne szembe úsznia ennek a szerencsétlen koalíciónak, arról nem is beszélve, hogy ha ez a koalíció elbukik, akkor a magyar ellenzék örökre elveszíti minden hitelét és akkor tényleg jöhet Orbánisztán meg Felcsút fővárossá tétele, mert senki nem lesz, aki bárminemű visszatartóerőt lenne képes generálni.

El kell fogadni, hogy 2018 elveszett ügy és helyette 2022-re kéne koncentrálni, mert addigra talán legyengül annyira a Fidesz, hogy támadható legyen, de jelen formájában politikai értelemben legyőzhetetlen.

2016. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!