Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ért valamit a Jobbik néppártos...

Ért valamit a Jobbik néppártosodása? Lesz így kormányváltás?

Figyelt kérdés
A környezetemben nem ezt látom.2018-ban lesz az első alkalom, hogy kihagyom az urnázást. De sok volt jobbikos szavazótól hallom ugyanezt? Szvsz, egy ellenzéki párt sem képes egyedül győzni a narancs ellen...csak teljes ellenzéki összefogással lehetne

2016. dec. 30. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Hogy lenne már?

A Jobbik ereje éppen a radikalizmusukban volt.

2010-ben alábbhagytak vele, egyből elkezdtek vegetálni 2015-ig.

Aztán 2015-ben jött a cukiskodás és rögtön süllyedésbe ment át a párt.

Na, most itt tartanak.

2016. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
Én is úgy látom, hogy csak összefogással lehetséges a kormányváltás. És úgy is piszok nehéz lesz.
2016. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kormányváltás biztosan nem lesz, úgy meg főleg nem, ha a jobboldal meg a baloldal összefog egymással a húsosfazékért.
2016. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
Egy ilyen Jobbik ne is váltsa le a kormányt.
2016. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

És mi lesz akkor, ha a Jobbikra lecseréljük a Fideszt?

Kapunk egy második Fideszt?

Miért is lesz az olyan jó?

2016. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 EagleHUN ***** válasza:
0%

A nagyon radikálisok lehet hogy elhagyják, ám a Fideszről a jobboldalibbak meg sokkal többen átpártolnak!

Szerintem erősödés várható! Persze ezt a választásokig a más pártok markában lévő közvéleménykutatók java része igyekszik majd kisebbíteni!

Így az igazán nagy meglepetések a választásban lesznek tetten érhetőek!


Az előző hozzászólóknak írnám, a Jobbik az előző választásokon közvetlenül körzetet nem szerzett, de az azóta megtartott időközi választásokon már többet is meg tudott szerezni!!!

2016. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

"2018-ban lesz az első alkalom, hogy kihagyom az urnázást."

"egy ellenzéki párt sem képes egyedül győzni a narancs ellen"

Na látod, ha így állsz hozzá hogy nem mész el akkor +1 szavazattal támogatod a "narancsot" hogy maradjon. Ezen a szemléleten kéne változtatni, én engem nem érdekel ki-kire szavaz csak ha utálja a Fideszt akkor tegyen ellene ezzel.

2016. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem lesz kormányváltás, erre a jelenlegi ellenzék a garancia.

Egy összefogás meg garancia lesz a Fidesz 3/4-es győzelmére.

2016. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Vona teljesen szétcseszte a Jobbikot először az "iszlám a világ utolsó reménysége" majd a cukiskodás, majd a Köves Slomónak az a levél amit a rabbi vissza is utasított tehát Vona mégjobban beégett vele. Az az ember iszonyúan hiteltelen és elvtelen. Ez a Jobbik kizárt hogy kormányt váltson, sőt szerintem egyre csúsznak majd lefelé. Ha maradtak még értelmes politikusok a Jobbikban akkor azonnal megpuccsolják Gabit, mert rossz nézni ezt az ámokfutást amit a cukifiú leművel.
2016. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
7. én meg azukat az egybiteseket utálom, akik valami elken mennek szavazni és nem valami elfogadható ideológiára és programra
2016. dec. 30. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!