Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ért valamit a Jobbik néppártos...

Ért valamit a Jobbik néppártosodása? Lesz így kormányváltás?

Figyelt kérdés
A környezetemben nem ezt látom.2018-ban lesz az első alkalom, hogy kihagyom az urnázást. De sok volt jobbikos szavazótól hallom ugyanezt? Szvsz, egy ellenzéki párt sem képes egyedül győzni a narancs ellen...csak teljes ellenzéki összefogással lehetne

2016. dec. 30. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
2018-ban, szinte biztosan nem lesz szerintem kormányváltás. A Jobbik, radikális pártként, szerintem nem volt képes tovább növelni a szavazóbázisát, ezért próbálkozott Vona, a "néppárttosodással", viszont ez nem nagyon jött össze neki eddig.
2016. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 EagleHUN ***** válasza:
0%

Éljetek a szavazati jogotokkal!

A fityesz mindössze 2 millió szavazattal lett 2/3-os!

Miközben van vagy 6-7 millió szavazati jog!

Vagyis azért győzhettek mert sokan el sem mennek!

Utána meg itt rinyálnak hogy lesz-e kormányváltás!

Lesz ha elmegy mindenki és nem a fityeszre szavaz!

Te is menj el kérdező ne hagyd ki az urnázást, igenis számít mindenki "hangja"!

2016. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
A jobbikra szavaznék a legutoljára a dk az együtt és a liberálisok mellett.. fidesz-mszp között meg még mindig a fidesz a kisebbik rossz..
2016. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22. Gondolom te jobbikos pártpropagandista vagy. Nos azért sem fogok menni! Ezzel csak az ellenkezőjét éred el mindenkinél. Nah, jóéjt
2016. dec. 30. 20:22
 25/27 EagleHUN ***** válasza:

Arra lennék kíváncsi kérdező ha párt említése nélkül arra buzdítom a lakosságot hogy menjen el szavazni akkor miért pont Jobbikos lennék? Ezt miből szűrted le kérdező?


A normálisabb pártok nem arra buzdítják a lakosságot hogy maradjanak nyugodtan otthon! Az nem demokrácia, hanem annak ellentettje lenne! De ha ideírom hogy hazafiatlanság akkor már rögtön Jobbikos leszek igaz?

Ezek szerint a te világodban hazafi csak Jobbikos lehet!

Ok akkor én Jobbikos vagyok!

Igaz nem ismerek senkit közülük és nem is állok a párttal sem kapcsolatban, de szerintem is a legnormálisabbak.

Szóval talált, de nem úgy ahogy szeretted volna...

2016. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25. Miért akarsz valaki olyat befolyásolni, akinek határozott véleménye van a dologról és ez azt jelenti, hogy nem nem megy el szavazni?! Miért akarsz másokat befolyásolni a saját döntésükben....NEKED AZ A DÖNTÉSED, HOGY ELMÉSZ, MÁSOKNAK MEG, AZ , HOGY NEM. Tudomásul kéne venni és ennyi.
2016. dec. 30. 21:08
 27/27 A kérdező kommentje:
Ne az én kérdésemet haszáld befolyásolásra és pártpropagandára vagy fogom és jelentelek. Köszönöm.
2016. dec. 30. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!