Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van, hogy Magyarországon...

Miért van, hogy Magyarországon egyre többen már nem a politikusoktól várják a boldogulást, inkább maguk tesznek érte?

Figyelt kérdés
Ennek milyen hatása lehet a politikára?

2016. dec. 30. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

"Mert a magyarok nem hülyék.A nyugati ember tehetetlensége, tohonyasága rájuk nem ragadt át."


A nyugatiak már 300 éve ezt csinálják.

Ezért tartanak ott ahol.


Nem másra kell számítani, mástól várni a boldogulást hanem saját magadnak kell tenni érte ennyi.


"Segíts magadon és Isten is megsegít!"

2016. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy az emberek mar nem fognak bizni a kormanyban nem mennek el szavazni sokan akik meg elmennek, nem egy partra szavaznak, hanem egy masik part ellen
2016. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok meg már 2000 éve. Ezért nem versenyezhet velük egy külföldi se. A magyar ember még a jég hátán is megél, míg ezek a szerencsétlenek ugatják a holdat.
2016. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

"míg ezek a szerencsétlenek ugatják a holdat."


Meg amilyen szerencsétlenek néha le is szállnak rá, hol űrszondával, hol űrhajóssal, mikor milyen kedvük szottyan...

2016. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Ha nem vesszük figyelembe, hogy nem tudjuk elhagyni a Földet.
2016. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

Na ezt nem értem, miért a politikusoktól kellene várni a boldogulást? Sőt pontosabban az államtól kellene elvárni, hogy legyen kenyér az asztalomon??

Lófa***t, én nem várok sokat, de 89 előtt még segély se volt minden bokorban... Most meg kapják a semmittevésért a pénzt. Konzervatív vagyok, de nem azért, mert tudom, ha dolgozok akk jobb lesz. na mindegy...

2016. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
A Földet csak szellemileg teljesen fogyatékosok hagyják el.
2016. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

'Na ezt nem értem, miért a politikusoktól kellene várni a boldogulást? Sőt pontosabban az államtól kellene elvárni, hogy legyen kenyér az asztalomon??'


Ez az egypárt-rendszeres múlt egyik rossz öröksége, amiben sokan megszokták, az állam alapból minden szükségeset megadott számukra.

2016. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

'A Földet csak szellemileg teljesen fogyatékosok hagyják el.'


Ööö, akkor ezek szerint az asztronauták egyike sem százas, a Holdra szállókról nem is beszélve? :O

2016. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem másra kell számítani, mástól várni a boldogulást hanem saját magadnak kell tenni érte ennyi."



Ezt egyszer elmondhatnád a tróger osztrákoknak is, hátha vége lenne az évszázadok óta tartó rajtunk élősködésnek.

2016. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!