Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok ahhoz, hogy Pintér Sándor lesz a belügyminiszter? Nem-Fideszesek válaszát is várom, de a Fidesz-pártiak írják oda mert listát készítünk a nem-Fideszesekről. De csak róluk ám!

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1, Ki az az ostoba aki tényleg elhitte hogy a Fidesz a háta mögött hagyott 22évvel elfog számoltatni?


2, Már készülnek a replikára, és előre mosdatják magukat. Mert tudják hogy hatalmas balhé lesz!

2010. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fideszes, és tudtam, hogy Pintér Sándor lesz a belügyminiszter, hiszen a sajtó erről beszélt hónapok óta. Már 10 éve sem volt szimpatikus az ürge, nyakig benne van a maffiában. Az is nyilvánvaló, hogy a Fidesz 8 év hazugsággal kaparta össze a szavazótáborát. Minden nap újabb ígéretükről derül ki, hogy nem fogják megvalósítani. Nagyot fog szólni az a bili, ha kiborul...
2010. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%
2012-ben megnyeri a Jobbik az előrehozott választásokat!
2010. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha beirod a Google-ba hogy "Pintér Sándor" a segitségek

2. maffia

6. hogy maffiózó

10. pedig hogy olajmaffia.........

Ez mindent elárult egyébként képet kerestem de itt meg is álltam!

2010. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy szó: zsindely
2010. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jamesbond ***** válasza:
Cosa nostra. Én is a fideszre szavaztam...hmmm... úgy emlékszem.
2010. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó csávó az!Mi bajod vele?Gyere velünk vidékre "szafarizni", meglátod király ember!Tele minden fekete Mergával, BMW-vel, Audival, Range-el, Patrol-ral, Land Cruser-rel, meg Infinity-vel....Meg pia, nők, kaja, vadászat, lubickolás a vérben!Az ellenállók vérével:))))
2010. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor becsukják a szemüket és fülüket. ahogy tenni fogják minden alkalommal amikor kiderül valami gebasz a fidesszel kapcs.
2010. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!