Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikában a becsület,...

A politikában a becsület, erkölcs kilóra megvehető? (HIR TV, Kálmán Olga) Csak itthon van ez így?

Figyelt kérdés

Kálmán Olga 2015 előtt még oligarcházta Simicska Lajost ! Sőt a Hír TV-t mindíg is elfogultnak tartotta, amit meg is lehet érteni és most mégis futva, az első felkérésre az eddig szapult a végletekig kritizált oligarhához megy ahhoz a TV-hez, ami szerinte magán érdekek szócsöve. Nem értem, hogyan lehet ezt eljátszani egy demokratikus országban, elvileg normális nézőközönség előtt. Mennyire lesz hiteles ezek után Kálmán Olga, az amit képviselt no meg a Hír TV, ki ki saját közönsége szemében? [link]


Azt látom, hogy magyarországon minden társadalmi szegmensben, az emberek csupán a saját pecsenyéjüket sütögetik, teljesen letojják a többi embert. Ha megfizetik bármiről képesek úgy eladni, hogy az az ő véleményük és a helyes. Mindenki, még itt is kilóra meg lehet venni egy társadalom egy réte által példaképként látott ember véleményét és ami a legszebb, nem is kell hozzá hosszas unszolás az első zsíros kérésre azonnal ráharap és ez nem egyedi eset. Szerintem ez egy vicc. Olyan érzésem van, mintha a világ egy filmdráma lenne és semmit sem tudnék tenni, hogy változtassak rajta. Egyedül vagyok ezzel?


A HIR TV ugyanez. A FIDESZ befolyás alatt, minden rossz volt baloldalon a Fideszt pedig megmentőként állították be. Ma pedig ugyanazok az emberek, ugyanolyan értékrendel a FIDESZ-t tapossák és kötnek mindenhol bele.


Kérdéseim :


1 - Ez a jelenség, miszerint az emberi erkölcs, becsület kilóra megvehető, csak itthon van ez így? Csak én zokognék röhögve ilyeneken ?


2 - Meddig játszható ez el az emberekkel ? Ezek után ugyanazok szemében hiteles lesz Olga?


3 - Nem értem, hogy Kálmán Olga, akinek jelenleg elég nagy tekintélye van a közönsége előtt, miért kockáztatja, hogy eldobja ezzel a pálfordulással?


2017. jan. 7. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem jobb a helyzet Afrikában sem, ott is vannak rezsim-ek, mondjuk Szomáliában, Szudánban, Líbiában. De tény, hogy egy európai, ráadásul EU-s országban egy ilyen szintű rezsim az már azért ciki.
2017. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Onnantól kezdve, hogy Simicska a G-nap miatt kiesett vitya köréből, már nehezen lehet oligarcha.


Az átmenetele részleteiről senki nem tud semmit, a fideszmédia hazugságait (888, Origo, Fideszidők), meg kéretik a helyén kezelni.


A Hír TV fideszhívő részlege a G-nap után felállt.


És bármennyire nem tetszik sokaknak: Valamiből meg kell élni. Ennyi év televíziózás után menjen betonozni?


Ha az ATV-nél marad, sokkal inkább romlana a becsülete, ezt tudod te is jól.

Hova menjen? Mit csináljon?

2017. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Andizsuzsi ***** válasza:
65%

"futva, az első felkérésre"

Ismered a részleteket? Mesélj!


Ugye azért azzal te is tisztában vagy, hogy ez a Simicska nem az a Simicska? Nem Kálmán forfult. Arra kíváncsi lennék, mennyi a fizetése, mert aki kiszivárogtatta (volna?), azt szerintem szétperli.

2017. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Már Bánó Andrtás is otthagyta az ATV-t!!!


[link]


Régebbi cikk, de azóta eltávozott és a Napi TV-nél folytatja pályafutását.

2017. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baj nincs itt senkivel, egyedül Simicska Lajossal. Hiszen köpönyegforgatással nem lehet váltani a HírTV régi munkatársait, akik a tulaj pártfordulása után felmondtak, most pedig az M1-nél és az Echo-nál vannak többek között, és dolgoznak ugyanazon fideszes világnézet szerint, mint ahogy régen a HírTV-nél tették.


A HítTV pedig a legbaloldalibb TV lett, és új arcok jelentek meg, régebbi M1-esek (akik 2010 előtt dolgoztak ott) illetve ATV-sek, és új, fiatal arcok, akik szintén nem Fideszesek.


Az ATV kezd fideszesedni, de még mindig vannak ott baloldali médiaszemélyiségek, pl. Mészáros Antónia, Balogh Judit, stb.


Én inkább olyan médiaszemélyiségeket látok, akik folyamatosan keresik a helyet, ahol világnézetük szerint dolgozhatnak, én nem piszkálnám őket, hiszen valóban nehéz nekik, a médiumokat tulajdonló oligarcháknak vannak kiszolgáltatva.

2017. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

A helyzet az kérdező,hogy már változott a helyzet.

Jelenleg Magyarországon az egyetlen ellenzéki csatorna a Hír Tv.

Már a köztévé a tv2 az ATV mind a Fidesz kezében van,az Echo most ment a jobbikhoz az RTL tulajdonosa meg elsősorban szórakoztató csatornát akar nem politikai ellenzékit(attól függetlenül,hogy van náluk pár ilyen jellegű műsor)

Ellenzéki,baloldali beállítottságúként mégis hova menjen?

Ha a Hír tv nincs,akkor mehet az utcára söprögetni

2017. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, az Echo fideszes, maga Mészáros Lőrinc vette meg és nagyon utálják a Jobbikot.
2017. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy tévedésben vagy kérdező. Akiket műsorvezetőket látsz a tv-ben azok legnagyobb részt mikrofonállványok, a szerkesztőik véleményét közvetítik. Amúgy meg senki nem kényszerítette azokat a Hír tv-seket hogy maradjanak ott a G-nap után, de tudod a pénz nagy úr. Ha kormányváltás lesz, akkor az M1-ről röpül az összes szerkesztő, gondolom tudod. Kálmán Olga pont azért ment át a Hír TV-hez mert ha nem vetted volna észre az ATV-n leadták a kvótaellenes hirdetéseket egy elvileg ellenzéki csatornán. Az már más kérdés, hogy Kálmán Olga sem hiteles, eléggé elfogult a baloldal fele, de nem annyira mint Rónai Egon, akivel nézhetetlen az Egyenes Beszéd.

A nézők többsége höbörög, de 1-2 hónap után már nem foglakozik ezekkel a kutya sem. Hidd el a kilóra megvehetőség mindenhol így van.

2017. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igazad van 7-es,figyelmetlen voltam,elnézést.
2017. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Kálmán Olga talán éppen azért hagyta ott az ATV-t, mert kezd a Fidesz befolyása alá kerülni.
2017. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!