Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért harcolnak...

A liberálisok miért harcolnak a nemek ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cikket egy kérdésben láttam.Érdekes.

Miért baj, hogy léteznek nemek?

De, újabban valamelyik skandináv országban csúcsra járatták a "nemsemlegességet", Németországban csak mostanában kezdték el.


Személy szerint,engem taszít az ilyesmi.

De, már attól is rosszul vagyok, hogyha egy nőt munkásruhában látok.

Egy nő legyen csinos.Járjon szép cipőben, viseljen bögyös ruhát, nem dekoltázsost, hanem ami kiemeli az alakját.


Egy férfi pedig legyen férfias, ne pedig olyan, aki sminkeli magát.



2017. jan. 7. 23:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

# 8/8 Időpont ma 23:32


Én ezeket könnyen lerendeztem egy, "Mit nézed a farkam, 'zi vagy, vágysz rá, vagy miafranc?"-al.

2017. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Koedukált wc-k,normális válaszfalakkal,ahol nem lehet átkukkolni,nem értem mi a baj.
2017. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
19%

Hagyjuk ezt a fa$zságot, hogy a biológiai nemed nem egyenlő azzal a nemmel, ami a fejedben van. Aki nem a biológiai neme szerint identifikálja magát, annak nemi identitás diszfóriája van, vagyis pszichés értelemben véve beteg, egy betegséget meg ne állítsunk már be tök jó dolognak. Gondolom most jön az az érvelés, hogy "DE BEZZEG NÉHÁNY ÉVTIZEDE MÉG A HOMOSZEXUALITÁS IS MENTÁLIS BETEGSÉG VOLT", amire csak annyit reagálnék, hogy az orvosi szakvélemény (tehát a tudományos alapokon nyugvó prognózis) folyamatosan változik, szóval ne ragadjunk le egy 30 évvel ezelőtti definíciónál, én nem tartom betegségnek a homoszexualitást, viszont a nemi identitás diszfória elég komoly pszichés gondokat okoz (depresszió, letargia, apátia, szuicid gondolatok meg ehhez hasonló nyalánkságok), ergo a mindennapi életben való tevékenységében károsítja az ebben szenvedő egyént, vagyis ez egy betegség, míg a homoszexualitás nem okoz ilyen panaszokat.

Az az ostoba elmélet, miszerint a nemek csak társadalmi konstrukciók egy mindennemű empirikus bizonyítást mellőző baromság, ami meg lett cáfolva már több tucatszor. Vannak genetikailag előre determinált nemi viselkedésformák, amik már a hónapos gyerekeknél is látszódnak, pl. a fiúkat sokkal jobban érdeklik a mechanikus játékok, míg a lányokat az emberszerű babák és figurák érdeklik inkább. A gender studies professzorok nem hajlandóak ezeket elismerni és azt vallják, hogy minden ember alapvetően aszexuális és az élete során tapasztalt környezeti behatások által formálódik a neme. Ez egy gigantikus baromság.

A koedukált budikról meg annyit, hogy Amerikában már több olyan esetet is jelentettek, ahol magukat nőknek valló szakadt, perverz hobók lógtak be női öltözőkbe, vagyis visszaéltek az ottani ostoba rendszerrel, amiben elég azt mondania egy 40-es, kopasz ürgének, hogy "nő vagyok" és akkor máris szabad bejárást kell kapnia a női öltözőkbe. Őszintén, te mit szólnál hozzá, ha a lányod öltözőjébe egy Josef Fritzl kaliberű csávó sétálna be és elkezdene a lányod mellett vetkőzni? Gondolom nem küldenél neki gyümölcskosarat hálából. Bizonyított tény, hogy a nők és férfiak kevésbé feszengenek a saját nemük mellett ha vetkőzésről van szó, de természetesen ezek a gender nácik nem hajlandóak figyelembe venni a tényeket és úgy tesznek, mintha a 6 éves kislányt nem zavarná, ha az 50 éves pedofil csöves ott lóbálná a faszát az orra előtt. Nem azért vannak szegregálva ezek a helységek, mert annyira de prűdek lennénk, hanem mert az emberek jobban viselik, ha a saját nemük előtt kell öltözniük és vetkőzniük.

2017. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a kérdezőt sokkolta a szakállas nő látványa és minden témába sminkelt férfiakat vizionál.
2017. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
97%

"Őszintén, te mit szólnál hozzá, ha a lányod öltözőjébe egy Josef Fritzl kaliberű csávó sétálna be és elkezdene a lányod mellett vetkőzni? "


Mondjuk azt, hogy ne ferdíts! Koedukált budikról volt szó nem öltözőkről!

Meg írod korábban, hogy a saját nemünk előtt bátrabban vetkőzünk, ez viszont tényleg teljesen közösségfüggő, ha valakit kicikiz a többi mert ronda, vagy valami fogyatékkal él, akkor szerintem az nem fog szívesen vetkőzni a sajátjai között sem, függetlenül attól férfi vagy nő. De biztos velem van a baj, én férfiak előtt épp úgy nem vetkőzöm szívesen, ahogy nők előtt sem.


De erre meg lehet mondani, hogy akkor a fürdőkben, strandokon meg, ahol mindenki kirakja, amilye van, ott már nem féltenéd a lányod?

2017. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem harcolunk a nemek ellen. Tudjuk, hogy minden embernek van neme. Az ellen harcolunk, hogy az ember biològiai neme amit nem tud megválasztani, ne legyen negatív, vagy igazságtalanul pozitív hatással az ember életére. Egy nő mièrt ne hordhatna munkásruhát, egy férfi mièrt ne hordhatna sminket? Azèrt mert van egy adott neme, mièrt ne csinálhatná azt amit szeret? A normák folyamatosan változnak abban a tekintetben, hogy milyen a fèrfi norma és milyen a női. Régen ez sokkal jobban meghatározta az ember életét mint manapság. Az pedig, hogy mi fèrfias ès mi nőies, szubjektív. Nem lehet beskatulyázni senkit.
2017. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%

Miért, miért, miért?

Mert agyukra ment a jólét és a gondtalanság.

Amikor az embernek nincs problémája, akkor talál magának, amivel szélmalomharcot vívhat. Ilyen a liberálisoknak a gonosz nemek, amiket meg kell szüntetni. Igazából ők sem tudják, hogy minek, csak unatkoznak és valami baromsággal el kell foglalniuk magukat.


De ne félj, ha kizavarnád őket az erdőbe fakitermelni egész nap, hogy levezessék a felesleges energiáikat, egyből nem lenne annyi erejük és idejük, hogy ökörségeken gondolkodjanak.

2017. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

Látom nem érted a lényeget.


Az most itt lényegtelen,hogy a transzneműséget betegségként kezeljük vagy tulajdonságként.


A lényeg azon van,hogy hogyan állunk a dologhoz.

Nem nagyon tudják meghatározni mi felelős ezért a dologért,de nem kellene "pszichésen betegként kezelni" egy transzneműt.


Egy transznemű nem veszélyes senkire.

Sok mentális betegről ez nem mondható el.


Ez nem úgy működik,hogy egyik nap felkel az illető és a másik nemhez tartozónak érzi magát.


Akiről meséltem neked illetőről,fiú,gyerekkorában arról számolt be,hogy nem merte levenni a felsőjét,hogy nehogy meglássák a mellbimbóját(mivel a nőknek azt takarniuk kell),legalábbis társadalmilag így alakult ki.

A gyerek fejében pedig ez valamiért így alakult ki,önmagát nőként érzi,mivel ha ez nem így lenne,akkor nem érezné magát kellemetlenül.

Ezt ne keverjük azzal,mikor egy dagi kisfiú azért nem veszi le a felsőjét,mert szégyelli a súlyfelesleget.


Aki ilyen tüneteket tapasztal magán azt nem ő találta ki,vagy irányította,hanem valamiért ezt érzi.

Azt,hogy ezt mi váltja ki,lehet genetikai,hormonális okai,stb.De a lényeg nem is ezen van,hanem elsősorban,hogy hogyan éli meg ezt az illető,vagy hogyan tud ezzel élni.


És mivel még gyerekcipőben jár a dolog a legjobbat azzal tesszük,ha nem nehezítjük meg ezeknek az embereknek az amúgy is nehéz életét.

2017. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
96%

Persze lehet,hogy zaklatnának a koedukált wc-ben.

De engem fiúként is zaklattak fiúk a wc-ben.


Szerintem a wc-ben a személyes térre kellene törekedni,hogy ne lásson be SENKI alul vagy felül,amíg te a dolgod végzed.Mindegy milyen neműről van szó.

2017. jan. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem szexuális értelemben zaklattak,hanem "poénkodtak",pl volt,hogy vizes locsoltak a nyakamba,mert nekik az poénos volt.
2017. jan. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!