Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtátok? Hogy a tanárok nem...

Tudtátok? Hogy a tanárok nem a fizetésük miatt tüntettek, hanem az olyan anomáliák miatt, hogy pl. MOST, JAN.8-ÁN ESTE MÉG NINCS HOLNAPI ÓRARENDJE A GYEREKEMNEK!

Figyelt kérdés

Tavaly is volt ilyen probléma az őszi szünet előtt - később kiderült, hogy azért nem tudnak órarendet csinálni, mert nincs elég tanár.

Az már csak hab a tortán, hogy érettségi évében van és most csütörtökön tudták meg, hogy egy új tárgyból is kell vizsgázniuk (dec-ben hozták a döntést, központilag), ez plusz 20 tételt jelent.


2017. jan. 8. 19:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Én tudtam. Csak a proli hitt a fideszpropagandának.
2017. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Donald J. Trump ***** válasza:
14%
Ezért is Orbán Viktor a felelős. Mindjárt át is telefonálok neki, hogy rakja már össze azt a rohadt órarendet gyorsan, mert Marcika holnap nem tud mit tanulni az iskolában.
2017. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ezekkel a naponta változó rendelkezésekkel, bizonytalanságokkal teljesen kikészítik az emberek idegeit ( a gyerekemét is). Már nem is az érettségi miatt stresszel, hanem amiatt, hogy vajon miket fognak még addig kitalálni, milyen váratlan helyzetekbe fog még belefutni?

Hát arról meg fogalmunk sincs, hogy ilyen körülmények között hogy fog levizsgázni...

2017. jan. 8. 19:12
 4/28 anonim ***** válasza:
24%

Tüntikézni van idő, órarendet csinálni meg nincs?


Jó akkor én meg most jöttem a falvédőről.

2017. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Hol érdekli őket a kölyköd? A pénzért tüntettek...
2017. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es: ha olyan nagyszerű dolog lenne tanárnak lenni, akkor nem lenne ilyen probléma - de valami miatt mégsem olyan jó dolog tanárnak lenni...

Amúgy én semmi olyant nem mondtam, hogy Orbán lenne a felelős - teljesen mindegy, ki van az ország élén: jobb vagy baloldal - ha normális, kiegyensúlyozott életet lehet élni.

2017. jan. 8. 19:16
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

# 4/4 Időpont ma 19:13


Gondolom azt nehéz felfogni, hogy az ellen tüntettek, hogy még több idejük rabolják fölöslegesen.

Mondjuk amíg a prolibirka "ha a kormány azt mondja ugorj kútba, akkor kuss legyen, és ugorj kútba" mentalitás uralkodik...

Hát, ezért tart itt ez az ország.

2017. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Tüntikézni van idő, órarendet csinálni meg nincs? "


Nem zavar, hogy szombaton meg munkaidőn kívül tüntettek?

Amúgy hogy csinálsz órarendet tanár nélkül? :D

2017. jan. 8. 19:19
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Tudjuk, hogy sem Orbán sem a kormány sem a Klik nem felelős semmiért. Azok a gonosz tanárok tehetnek mindenről akik nem hajlandók lelkesen végrehajtani a bölcs vezérek fényes útmutatásait.

Tudjuk azt is, hogy a PISA test borzasztó eredménye nem az oktatási kormányzat elhibázott lépéseit tükrözi, hanem azt mutatja, hogy az unio nem hajlandó megérteni a magyar unortodox oktatáspolitikát.

Hajrá Magyarország !

2017. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
És soha életében nem találkozott még azzal az új tárggyal? Amúgy pedig, megy felsőoktatásba a gyerek? Mert ott annyi anomáliával fog találkozni, hogy csak úgy köpködhetítek a szitkokat a kormányra. Az egyetemen óhatatlanul elő fog fordulni, h nincs órarend, és h előkerül még valahonnan plusz húsz tétel, amit meg kell tanulni. Legalább szokja.
2017. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!