Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért engedte be azt...

A Fidesz miért engedte be azt a sok migránst 2015 első félévében?

Figyelt kérdés

Emlékszem rá, hogy tele volt velük Budapest, ott táboroztak a Nyugatiban, a Keletiben, meg még ki tudja, hogy hol.

Azokat meg nem engedték tovább Ausztriába, akik menni akartak, itt tartották őket Magyarországon.

De miért is jöhettek be egyáltalán a határon ezek az emberek? Nem volt elég fegyver? Vagy nem volt elég töltény, hogy védve legyen a határ?

Mire is volt ez jó? Miért is nem lettek felelősségre vonva érte?



2017. jan. 8. 20:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Ki lett volna felelősségre vonva érte? Egy eddig még nem látott helyzet állt elő. Ha lezárják fegyverrel a határt egyből, szerinted mekkora hiszti lett volna belőle? Én még emlékszem rá, mekkora bürühühü volt, hogy nem akarjuk átengedni őket."


És akkor mi van, ha hiszti van belőle? Mit érdekel az engem, hogy mit nyavalyog egy nagy rakás szivárványos, hippi hülyegyerek?

Ha lenne egy kis töke a kormánynak, akkor ők sem foglalkoztak volna vele. Csak hát ugye el voltak foglalva a lopkodással...

2017. jan. 8. 21:23
 12/14 Dymo ***** válasza:
Nem tudom emlékszel-e, már a legapróbb szabályozni kívánó intézkedésektől a nácikkal egy lapon lett említve az ország. Ha ott rögtön le lett volna zárva a határ, akkor még valami jó kis szankciót is a nyakunkba varrtak volna.
2017. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"És akkor mi van, ha hiszti van belőle? Mit érdekel az engem, hogy mit nyavalyog egy nagy rakás szivárványos, hippi hülyegyerek?"


Akkor is már elég sokan hisztiztek azon amikor 2015. Szeptemberében, Röszkénél a "békés menekültek" ellen felléptek a hatóságok, pedig kesztyűs kézzel bántak velük szerintem!


Ha ettől drasztikusabban csinálták volna akkor mi lett volna? Lehet itt lettek volna a békefenntartók, vagy egyebek.

(Tudod amit másnak mindenkinek szabad azt a magyaroknak nem, mert különben "gonoszfasisztamagyarok".)

2017. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért, hogy legyen egy országos hisztéria, legyen mivel később riogatni. Így most évtizedekig ezzel kampányolhat a "hazamentő párt".

Hogy megmutassák Budapesten, hogy mennyire mocskos népség, nem engedték, hogy mobilvécék legyenek, vagy elegendő kukák, aztán jött az M1 híradóba nyomni, hogy milyen csürhehad van itt.


Csak annyit, hogy ha akarták volna, akkor a kerítéssel kezdik, határmentén tábort nyitnak, és közvetlen rendkívüli vasútjáratot vezetnek a másik határhoz. Akkor sehol nincs lehetőségük mocskolni, letarolni az útba eső gyümölcsöst...

2017. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!