Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunhalmi Ágnes kiröhögte...

Kunhalmi Ágnes kiröhögte magát a politikából? A röhejes sajtótájékoztatója óta nem mert nyilvánosság előtt mutatkozni.

Figyelt kérdés

Pedig rendszeresen osztotta az észt az ATV-n például a reggeli műsorban, de legutóbb inkább a régi, de jól bevált Lendvait vették le a polcról, porolták le, és küldték be helyette.


Semmilyen más tévében nem szerepelt, sajtótájékoztatót sem tartott, pedig azelőtt naponta-kétnaponta érezte azt a kényszert, hogy a néppel is megossza magas röptű gondolatait.


2017. jan. 9. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Pártelnöki büntit kapott, ezek szerint egy ideig nem mutatkozhat. De vissza fog jönni, mert sok választópolgár szívesebben dugná őt, mint Lendvei Ildikó nénit.
2017. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Elég vicces volt látni, ahogy rájön arra, hogy ennyi marhaságot összehordani nem kis munka :)

Szerintem miközben nevetett arra gondolt, hogy:"Úristen, mindjárt rám szakad a plafon!"

2017. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
"Pártelnöki büntit kapott," nem hallottam, de nagyon jól tették! Szégyen amit művelt, drog, alkohol?...
2017. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Miért kell ioEn flegmán, rosszi dulatúan, jókedvellenesen hozzáállni egy nevetéshez?

Azért n3m volt katasztrófa, semmi rosszat nem csinált, nevetett egy sort ka erák előtt, ennyi... erre egyből részeg, meg drogos pfff

Szerintem inkább több ooyan politikus kellene, aki még képes emberi érzelmeket kifejezni..

2017. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk azért, mert alaoesetben drámázik, itt meg beleröhögött az emberek pofájába. Kb mintha temetésen röhögne a pap. Aztán miért vagyok én ilyen merev, mert kinézem a papot.
2017. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

A te pofádba talán, de nekem arcom van..


Temetés? Miért iinek a gyászát sértette meg a nevetésével? Kinek gázolt bele a lelkivilágába azzal, hogy nevetett? Az egy sajtótájékoztató volt, semmi több... ha még egy nemzeti ünnepen viselkedett voona illetlenül.. de egy sajtótájékoztatón nevetni? Pfff..


Vagy téged, meg a pofádat, tényleg olyan érzékenyen érintett, hogy megsértődj rajta?

2017. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, tegnap láttam nyilatkozni egy ügyben, és egész komoly volt.
2017. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Én is jól megbüntizném őt.
2017. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Jól van öcsém, látom átjött a lényeg.

Örülök, hogy max marhaságokon tudsz rágódni, fogalmazásmód stb, de érdemben semmi.

2017. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Te haso lítottad a sajtótájékoztatós nevetést kegyeletsértéshez, ráadásul elég gyatra stílusban...
2017. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!