Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar fizetésből meglehet...

Magyar fizetésből meglehet élni? Mire elég egy Magyarországon megkeresett fizetés? Tud egy magyar ember spórolni?

Figyelt kérdés
Svájcban élek már 18 éve. Magyar származású vagyok félig ezért érdekel a magyarok élete sorsa ezért tettem fel a kérdést. Jól éltek ti magyarok Magyarországon ? Nélkülözik a magyar ? Szegénységi mutató ,hogy áll jelenleg az országban ? Szegény közepes gazdag ranglista ,hogyan oszlik meg az országban? A válaszokat köszönöm innen Svájcból is !

2017. jan. 9. 17:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
38%-os szerintem havi 1,1 millió forintból még svájcban eléldegélne 3 ember, de elég kevés aki ilyen jól keres. Te a felső 1%-hoz tartozol ha valóban igazat írsz.
2017. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Kelet Mo éhezés van népkonyhàra jàrnak sokan,amit az unió tàmogat,eddig 2 fogásos étel volt,de mostanàban van,hogy csak leves ezen élnek, annyira szegények és ez nem vicc.Nettó fizu 120k és az jónak szàmit,diplomával 2 nyelvvizsgàval nem kapsz munkát,még hivatalban sem közmunkàsként.Sok családban a férj külföldről küldi a pénzt haza, nagy a nyomor, ne is gyere haza innen mindenki elmegy. Az egy millás fizu az meg mesébe illő,nagyon kevés ember kap ennyit, illetve a nem becsületes és politikailag jó kapcsolatokkal rendelkezők tudnak megélni, a nagy hànyad éhezik,nincs pénz hónap végére rossz itt lakni, ha egyszer kimegyek külföldre, azt is tagadni fogom,hogy magyar vagyok nem szeretek itt élni a lakosok is nem szeretetre méltóak.
2019. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szintén Kelet-Magyarország, de nagy különbségek vannak országrészenként dupla a fizetés. Győr-Budapest vonalon dupla a fizu, mit az ország többi részén. De Dél-Dunántúlról is csak rosszat hallok.

Felénk gyárba felvesznek betanított munkásnak, szakmunkásnak, 140 nettóért már itt Budapesttől 100kmre összeteszik az emberek a kezüket, igaz 3-4 műszak. Az emberek életkedvtelenek, ilyen árak mellett sokan húst, zöldséget, gyümölcsöt nem is esznek vagy csak ritkán, a boltok, üzletek folyton zárnak be. Diplomával, szakmával sokan vannak közunkán.

2019. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!