Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt magukról...

Miért hiszik azt magukról sokan, hogy a Fidesz-utálatuk által az értelmesebbekhez tartoznak?

Figyelt kérdés

Persze, nagy ész kell ahhoz, hogy az ATV-t, 444-et, Népszavát, és hasonló médiumokat nézzen, olvasson valaki, és minden rémületkeltést bevegyen valaki diktatúráról, nyomorról, korrupcióról.


Viszont 2010 óta ez a kormány mégis megteremtett Magyarországon egy viszonylagos jólétet az elmúlt időkhöz képest, és ami fontos, hogy létbiztonságot, hogy nem kell félni az államcsődtől, a gazdasági mutatók folyamatosan javulnak, jelentősen könnyebb az elhelyezkedés, mint régebben. A közmunka szidása teljesen hiteltelen a baloldal felől, amikor az ő idejük alatt még ennyi sem volt, csak munkanélküliség, és segély.

Szerintem meg igen is, akik eddig segélyből élnek, és eddig is az adófizetők, dolgozók pénzéből éltek, azok inkább menjenek 55 ezerért közmunkára, mint 40 ezret kapjanak segélynek, ingyen, mint az MSZP idején.


Én úgy látom, hogy az emberek jobban mernek költeni, mert biztonságban érzik magukat, jobban fogynak a műszaki cikkek, sok új autót látni, sokan járnak étterembe, szállodába, wellnessre.


Ennek ellenére itt olvasok olyan 444 beírásokat, meg itteni kommenteket, hogy nem igaz, hogy a fidesznyikek nem látják, hogy Orbán hogyan lopja ki az éhező kisgyerek szájából az utolsó falatot is, és hogy mekkora nyomorba taszítja az országot, 50-es évekről meg sötét középkorról írnak.

Ennek ellenére az emberek jobban élnek most, mint 10 éve, jobban, mint a 90-es években, jobban, mint a Kádár-korszakban, Rákosiról, Horthyról, középkorról nem is beszélve.

Ráadásul nem is hitelből, az az MSZ(M)P-re volt jellemző, hogy ha kormányon voltak, akkor vagy megszorítás volt (Rákosi, Horn, Bokros időszak), vagy ha valamilyen életszínvonal emelkedést el is értek, akkor ugrott az államadósság, és a költségvetési hiány (Kádár, Medgyessy, Gyurcsány időszak).


2017. jan. 11. 12:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%

Temiért hiszed, hogy okosabb vagy náluk?


Én nem olvasok ilyen szarokat, csak simán rosszabbul élek, mint a FIDESZ előtt...

2017. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
1%
Mert ők nem Magyar Érzelműek és nem gondolkodnak Nemzetben!!!
2017. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%

"Miért hiszik azt magukról sokan, hogy a Fidesz-utálatuk által az értelmesebbekhez tartoznak?"


Tehetek én arról, hogy így van?


(A többi irományodra most nem reagálok, sok baromság van köztük, nincs kedvem most ezzel foglalkozni.)

2017. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%

És te miért hiszed magadat felsőbbrendűnek csak azért, mert te fideszes vagy?

Az írásodból csöpög a beképzelt, nárcisztikus egoizmus és még te vádolsz azzal másokat, hogy ők értelmesebbnek gondolják magukat nálad?

2017. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy meg az ATV már fideszes.
2017. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

"Viszont 2010 óta ez a kormány mégis megteremtett Magyarországon egy viszonylagos jólétet az elmúlt időkhöz képest, és ami fontos, hogy létbiztonságot, hogy nem kell félni az államcsődtől, a gazdasági mutatók folyamatosan javulnak, jelentősen könnyebb az elhelyezkedés, mint régebben."


[link]

2017. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%

Így van, a Gyúrcsány idején mind a fák kérgét rágcsáltuk, de megjött Viktor Viktor és a fizetésünk meghatszorozódott!!!

Köszönjük Orbán Úr ezt a valódi csodát Neked!!!

2017. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Molyember ***** válasza:
85%
Az értelmes ember nem feltétlenül utálja a Fideszt, egyszerűen csak nem hisz neki.
2017. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Magamról nem is írtam, csak azt írtam le, hogy hülyeség ez a kép, amit a média fest.


Azért még az ATV is elég baloldali, de ott van nektek a HírTV, ami átállt az igazság oldalára, lehet nézni tátott szájjal.


Nem tekintem magamat felsőbbrendűnek, csak már idegesít ez a gondolkodás, hogy a fideszes szavazók egy végtelenül buta és manipulálható néptömeg, a magyar értelmiség pedig egyöntetűen balliberális, és közösen harcol az orbáni rezsim ellen.

2017. jan. 11. 12:47
 10/42 A kérdező kommentje:

""Viszont 2010 óta ez a kormány mégis megteremtett Magyarországon egy viszonylagos jólétet az elmúlt időkhöz képest, és ami fontos, hogy létbiztonságot, hogy nem kell félni az államcsődtől, a gazdasági mutatók folyamatosan javulnak, jelentősen könnyebb az elhelyezkedés, mint régebben."


[link]

"


Azt hittem már valami érdemi statisztikát linkelsz....



[link]


[link]

2017. jan. 11. 12:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!