Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nektek is az a tapasztalato...

SzabadMagyar kérdése:

Ti nektek is az a tapasztalatok, hogy a kivándorló magyarokkal a baloldal is megy kifelé?

Figyelt kérdés

Igen, sok oka lehet a kivándorlásnak

-jobb anyagi megélhetés

-új élet

-szerelem

-kalandvágy

-valaki szereti az adott országot a szülőföld mellett vagy helyett

-egyszerűen nincs munkahely


Ahogyan jobboldali is költözik kifelé és 2000-es években a cigányterror is szerepet vállalt ebben, hogy valaki Borsod helyett tegyük fel Londont választja.


De szerintem a legtöbb liberalista már kint van és előbb-utóbb a maradék is kimegy és így mindenki jól jár álláspontom szerint. Magyarországon a jobboldal nagyobb kezet kap a liberalista meg tapsolhat a melegházasságnak és a sokszínűségnek külföldön az új hazájukban 😉

Viszont jobboldali is fogy ezrével, de a keménymag az van és maradni is fog. Szerintem elképzelhető, hogy 2018 után már a baloldal még ekkora port sem fog zavarni amennyit most tud.



2017. jan. 11. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is azt tapaszalom, hogy a kivándorló magyarokkal, a baloldal is megy kifelé. Ja és a jobboldal is.
2017. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A név és a smile...


Elmúltál már 18 éves?

2017. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen, elmúltam 18 éves.

Igazából mindenki megy kifelé akinek nincs álláslehetősége vagy nem tud itt megélni vagy okok amiket írtam.

De egy igazi jobboldali kitartóbb egy ilyen helyzetben, mivel ez a hazánk

2017. jan. 11. 21:46
 14/18 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, egy baloldalinak is ez a hazája, csak ő másképpen képzeli el a hazája jövőjét, mint te.

Az egy igen hatalmas marhaság, hogy akinek más a véleménye, az hazaáruló.

2017. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az nem hazafi cselekedet, hogy itthon maradok és mazochista módon próbálok az éhbérből megélni, mert hű de szeretem ezt az országot. Ez csak szimpla ökörség. Az én szakmámmal (gépészmérnök) megkeresek 4-5000 €-t is, otthon meg a megyeszékhelyen ahol laktam, nettó 180 ezret ajánlottak.
2017. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

# 13

Ez így ebben a formában nem igaz.

Ha szigorúan a politikát nézzük,a jobboldaliak azért nem mennek ki,mert a konzervatív vezetőségünk közel áll hozzájuk is(függetlenül attól,hogy rühellik Orbánt),ráadásul a jobbiknak elég nagy befolyása van.

Ellenben egy baloldali jelenleg olyan rendszerben él itthon,amit szívből gyűlöl,megvet és elítél.

Így miért maradna itthon?

Hogy idegeskedjen és szorongva kapcsolja be a tv-t minden este?

A jobboldaliaknak teljesen jó,amerre haladunk,a baloldaliaknak pedig egy rémálom.

2017. jan. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ferdítés amit leírsz. Ismerek olyan angliai magyarokat, akik erősen jobboldaliak, sőt volt Jobbikos ismerősöm kint.
2018. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

súlyos tévedés azt hinni, hogy a nacionalista, konzervatív népség nem megy. simán veszi a sátorfáját, csak aztán ott folyton a szép hazáért sír és elbassza az életét a nyavajgással.


sokan meg szimplán belátták, hogy Mo-nak nincs szüksége rájuk, más ország viszont szeretettel várja őket, úgyhogy léptek.


Az ostoba, egybites, nemzetiszín pántlikás, melldöngető hazafiság kocsmai kategória, az életminőségedre nincs hatása, sőt.

2018. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!