Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogyan látjátok a Baloldal-...

Sulek Péter kérdése:

Ti hogyan látjátok a Baloldal-Jobbik összefogás jobban kormányozna mint a Fidesz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Jobban nem biztos, csak talán kevesebbet lopna.
2017. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Eltudom képzelni hogy semmi másért csak azért mert megélhetési gazemberek összefognak a nyereményért . Semmi más miatt , a negatív következmény borítékolható lenne , mivel ezáltal elvtelenek bármire képesek lennének . Egyik párt már többször leszerepelt és virtuális míg a másik amatőr és elavult amellett gyenge és nincs komoly támogatása .
2017. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Én elhatárolódom a Fidesztől és baloldali beállítottságú vagyok, illetve rájuk is szavazok.

De egy Jobbik-baloldal összefogást hülyeségnek, működésképtelennek tartok.

Szerintem egy kormányt sem tudnának összeállítani, nem hogy kormányozni...

A baloldalnak (vagy a Jobbiknak) egyedül kell leváltania a Fideszt, mert ebből így jó nem nagyon lesz és megint csak a Fidesz fog nyerni a végén.

2017. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még rosszabb lenne!

Két egymással szöges ellentétben álló "összefogás"....

2017. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Izgi lenne! Látom szemeim előtt, ahogy Gyurcsány mondja: Te Vona! Adjunk már a kisebbségnek jó sok segéjt, had szüljék a pujákat, fogy a nemzet! Vona meg helyesel, majd kiküldi a terhelt településekre a Magyar Gárdát!

Az a kormányzás egy akkora katyvasz lenne, hogy logikát még mikroszkóppal se lehetne felfedezni benne, nemhogy értelmes döntéshozatalokat, már ha tudnának dönteni egyáltalán bármiben is!

2017. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább jobb ha nem tudjuk meg...
2017. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, mint ahogy azt sem, hogy képesek lennének összefogni. És ralán jobb is így.
2017. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy kormányoznának, mint egy ovis csoport.
2017. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!