Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a kormány mondja meg...

Miért a kormány mondja meg hogy mit nézzünk?

Figyelt kérdés

[link]


Tessék kivettek egy csomó jó csatornat míg a sajátjaikat betették.... kérdem én hol demokrácia az ahol még a szolgáltatókat is lepénzelik, hogy az ő műsoraikat adják?



2017. jan. 11. 20:17
 1/9 szántóvető ***** válasza:
49%
az a baj hogy a hűségidő miatt még a választás szabadságát is elveszik az embertől:fidesz tv-t kell nézni ha akarod ha nem.
2017. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Nem kötelező nézni.

Másrészt ezek szerint csak nagy befolyása van Orbánnak, ha lefekszik neki a sok nyugati multi ;)

2017. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nézek tévét.
2017. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
A kormány abszolút nem mondja meg mit nézz. Ezt csak valami idióta hiheti el igazán, hogy "a csúnya rossz kormáááááááááány" cenzúrázza a tévét, és dönti el mit nézhet. Nézhetsz te bármit, olvashatsz bármit, és nem fog veled történni semmi.
2017. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ez így van, határon belül, kétségtelenül nagy befolyása van mindenre.
2017. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

#1 Hiába a hűségidő, ha kivették a csatornát amit nézel (és ez nem volt a szerződésedben) akkor elvileg gond nélkül válthatsz szolgáltatót.


Úgy értem semmi jogi tudás nélkül is eléggé neccesnek tűnik az, hogy X vállalattal szerződsz és vállalja, hogy be lesz kötve nálad ez és az az adó majd félidőben (egy év múlva) azt mondják, hogy hoppá bocsi, mától csak párttévé mehet nálunk.



Nem néztem meg a linket, de azt akartam mondani, hogy kár amiért nem vagyok vidéki, biztos érdekes lehet. Mindenhonnan azt hallani, hogy vidéken az ember olyan mintha el lenne zárva és kb. csak a fidesz újság/tévé/plakát/rádió mehet.

2017. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 4/6 Időpont ma 21:25


Tehát ahhoz semmi köze a kormánynak, hogy kormányközeli haver csatornáját sugározzák ezentúl más helyett? Érdekes.

2017. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már néhány éve túlléptem ezen a kérdésen.

Az eurosportot vagy az ismeretterjesztő csatornákat nézem amikor van egy kis időm és nem tudok kimenni a szabadba.

Ha véletlenül valamelyik hazai csatornára kapcsolok csak gyűlölködés és szenny folyik. Azonnal továbbkapcsolok.

2017. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ad 1.: Diktatúra van ezt le kell szögezni mindegy erről ki mit gondol.


Ad 2.: A "hűségidőt" mint antikapitalista fogalmat (mert ugye elvileg kapitalizmus van itt) nem tudom hova tenni, ugyanúgy mint hogy hogyhogy nincs lehetőség szabad vállalkozásra? Ez a "hősies" antikommunizmus???

2017. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!