Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha nekem szimpat...

Miért baj az, ha nekem szimpatikus az illiberális demokráciában szeretnék élni, és rémüldözök ezen a kijelentésen?

Figyelt kérdés

Felőlem még lehetne illiberálisabb is.


Nem szívesen élek olyan országban, ahol olyan kozmopolita, hazátlan pártok tevékenykedhetnek, mind a DK, MSZP, Együtt.


Nem szívesen élek olyan országban, ahol olyan szervezetek tevékenykedhetnek, mind a Migration Aid, TASZ, Helsinki Bizottság.


Nem szívesen élek olyan országban, ahol olyan médiumok tevékenykedhetnek, mint a Klubrádió, Népszabadság, 444.


2017. jan. 13. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem szívesen élek olyan országban, ahol olyan emberek szavazati joggal bírnak mint te, de épp ez a liberális demokrácia lényege, hogy nem én döntöm el, hogy ki szavaz meg mit gondol.


Az illiberális demokrácia tök őké lenne nekem is, amíg én vagyok hatalomban, vagy az azt csinálja, ami nekem tetszik, a bajok ugye akkor vannak, mikor nem azt csinálja, ami nekem tetszik, meg hirtelen kiderül, hogy emiatt engem is el lehet/kell hallgattatni, és egy illiberális demokráciában senki sem fog szólni, ha tényleg el hallgattatnak...

2017. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Ez most egy rossz trollkérdés lett, mert valójában maga a kérdés mondata teljesen értelmetlen.


Amit nagyjából ki lehet találni, hogy lájkolod az illiberalizmust. Felsorolsz pár dolgot, amit nem szeretsz, és szerinted ezeket teljesen legitim lenne betiltani, csak mert te meg még pár ember nem szereti. Ez elég rossz felvetés.


Ha meg nem akarsz ilyen országban élni, akkor távozz el! Rengeteg olyan ország van, ahol kuss van azoknak, akik nem értenek egyet a kormányzattal. Hadd ne kezdjem ezeket sorolni.

2017. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Tehát a kérdés helyesen szerintem így akartad kiírni:


Miért baj az, ha nekem szimpatikus az illiberális demokrácia, abban szeretnék élni, és nem rémüldözök ezen a kijelentése?


Nekem pont az a bajom, hogy az illiberál-áldemokraták, tehát akik autoriter diktatúráról álmodoznak, még egy kérdést sem tudnak helyesen megfogalmazni, honnan tudnának bármit is egy ország vagy egy demokrácia működéséről?

2017. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint ráérnek, beletaposnak ennek a provokáló trollnak a szájába.
2017. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Beszarok. Neki az a jó, ha illiberális. Akkor fogd be a pofád és örülj hogy befoghatod a pofád.
2017. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Észak-Koreában a helyed!

Jól is jársz, ha oda költözöl, lesz tengerpartod is!

.

Ki a fene kötelez arra, hogy hallgasd/olvasd a felsorolt médiumokat?

.

Ilyen emberekre, mit kérdésed alapján te vagy, lenne szükség még sokra. Az iskolákat aztán be is zárhatnánk.

2017. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Még írni se tudsz, ember, és akkor veled kéne politikáról csevegni? Idióta.
2017. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, egyetértek veled! (Ideje már az előző "liberális" köpködők után.)

A végnapjait élő liberalizmus álszabadságot hozott létre, amelyben az általad példaként felsorolt kártékony pártok és szervezetek szabadon tevékenykedhetnek.

Én is remélem, hogy ennek nemsokára vége, és a történelem szemétdombján fogják végezni!

2017. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Az a gond, hogy te, és hasonló köpködők csak arra koncentráltok, hogy ti mit utáltok, és azt azonnal tiltsák be. Orbán is arra alapozza azt a rohadt illiberális demokráciát, hogy sok embert megszólít, akik utálnak ezt-azt, és ezáltal elfogadják, sőt, kifejezetten örülnek, hogy valami illiberális lesz. Lehet mocskos libsizni, gondolkodni meg úgysem kell.


Persze, ha majd azt tiltják be, ami nektek pont tetszik, akkor majd nem lesz olyan fényes az az illiberalizmus, mégsem lesznek olyan szemetek a mocskos liberálisok. Persze tudom, ez egyesek fejében elő sem fordul lehetséges forgatókönyvként, mert azt hiszitek, hogy az illiberalizmus az nektek csak jó lehet, és a szabadságjogok csökkentése titeket nem fog érinteni. Pedig fog.

2017. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#9, nem hiszem hogy az illiberalizmus az nekünk CSAK JÓ lehet, de nektek BIZTOSAN ROSSZ, és ez már elégedettséggel tölt el.
2017. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!