Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha nekem szimpat...

Miért baj az, ha nekem szimpatikus az illiberális demokráciában szeretnék élni, és rémüldözök ezen a kijelentésen?

Figyelt kérdés

Felőlem még lehetne illiberálisabb is.


Nem szívesen élek olyan országban, ahol olyan kozmopolita, hazátlan pártok tevékenykedhetnek, mind a DK, MSZP, Együtt.


Nem szívesen élek olyan országban, ahol olyan szervezetek tevékenykedhetnek, mind a Migration Aid, TASZ, Helsinki Bizottság.


Nem szívesen élek olyan országban, ahol olyan médiumok tevékenykedhetnek, mint a Klubrádió, Népszabadság, 444.


2017. jan. 13. 18:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

# 10


Na ez a baj, inkább bevállalod, hogy neked is szar legyen, ha legalább a másiknak is szar lesz. És ezt még így be is ismered, teljesen nyíltan. Na hát ez sehova nem vezet, az ilyen nyomorék módon gondolkodók húzzák vissza az országot.

2017. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
#11, mivel veletek megegyezni nem lehet, mindig ti akartok uralkodni, ezt a kevés áldozatot szívesen meghozom, hogy egy ideig nekem is szar legyen, csak, hogy ti eltűnjetek.
2017. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
A világ az ilyen emberek miatt szar, mint a 12#. Semmi másért nem léteznek, csak az a lényeg, hogy a másiknak is szar legyen.
2017. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
12! Az szar ügy, mert bármennyire is szeretnéd, az önálló véleményalkotás egy olyan szabadság, amit nem lehet elvenni senkitől, mi, akik élünk ezzel tehát nem fogunk eltűnni. Tulajdonképpen tehát alapból egy veszett ügyért rajongsz, a világ mindig azok formálják, akik mernek gondolkodni, és nem azok, akik inkább hallgatnak, és előbb-utóbb mindig jön valaki, aki mer beszélni.
2017. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#12, "az önálló véleményalkotás egy olyan szabadság, amit nem lehet elvenni senkitől, mi, akik élünk ezzel tehát nem fogunk eltűnni" - ez még rendben is lenne. Csakhogy ti elvitatjátok mások önálló véleményalkotási szabadságát. Véleményterrort vezettetek be. Ezzel eljátszottátok a jogaitokat.
2017. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

# 15


[link]

2017. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
#16, okoskodjatok csak! Nem könnyít a helyzeteteken.
2017. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

Véleményterrort épp, hogy az olyanok akarnak, akik "illiberális demokráciát", tehát diktatúrát szeretnének, az a véleményterror világa. Valójában te a saját lelkivilágodat vetíted ki a gonosz, épp most nem is tudom kicsodákra, mert egyelőre úgy néz ki, hogy "mi" az ellenség vagyunk mindenki, akik nem értenek veled egyed. Lényegében véve újra igazolod az örök klasszikust, hogy a "libsi az, akinek más a véleménye, mint nekem, ezért utálni kell", lehet, hogy szimplán csak más ízű fagylaltot szeret, de akkor már más a véleménye, tehát libsi -persze most szándékosan sarkítok, de a lényeg ez.


De egy a baj, a világ mindig is a libsiké volt és marad, mert mi nem félünk véleményt formálni, kimondani ha valami rossz, tenni ellene, fejleszteni, ez ellen nem tudsz mit tenni, nagy béka de nyeld le, te szimplán gyáva vagy, mert félsz attól, hogy gondolkodj.

Ami igazán szomorú, hogy az ilyen droidokat épp olyanok használják fel, akik maguk is libsik, tehát gondolkodó emberek, és rájönnek arra, hogy mindig van elég gyáva és gyönge ember, akit ki tudnak használni és manipulálni, hogy uralkodhassanak. Lényegében véve élő ágyútöltelék vagy.

2017. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hagyd, az 54% azt se tudja, hogy mit beszél. A libsik véleményterrorjával van a baj, ezért bevezetne egy illibsi véleményterrort.
2017. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
#18, 19, én tudom mit beszélek. Már látszanak a jelei, hogy jön számotokra a vég. Csak figyeljetek! Nincs már messze. Már csak egy-két választásnak kell lezajlania Európában is, és nektek leáldozott.
2017. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!