Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyit érnek a civilek?...

Ennyit érnek a civilek? Ekkora a közfelháborodás?

Figyelt kérdés

[link]


Az MSZP, a DK és a cinkos kispártjainak politikusai azt a képet akarják festeni, hogy itt bizony az egész ország fel van háborodva, hogy valaki rosszat mert mondani a soros-civilekre.


Lám, itt van, mennyit érnek, annyira kellenek ezek a szervezetek a tisztességes, magyar embereknek, mint pattanás a fenékre.


2017. jan. 15. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hazudja az MTV. Nem lepődtem meg. :-)
2017. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Igen, egy demokráciában a civilek (polgárok) jelentős politikai erőt képviselnek.

Persze tudom, hogy ti Magyarok gyűlölitek a demokráciát és a polgárokat.

2017. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, figyelj már ide!

Akkor én most a terrorszervezetek és embercsempészek támogatója vagyok?

Meg vagy te cakkanva?

2017. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Vannak olyan civil szervezetek is, amik a hajléktalanokat és a szegényeket támogatják, segítettek nekik a nagy hidegben, vannak, amik a magyar oktatást támogatják és Soros azokat is pénzeli.

Ez mind a magyar állam feladata lenne, de ők nem látják el, mert nekik kell a pénz és amúgy is gyűlölik a szegényeket és gyűlölik az oktatást is, amit folyamatosan építenek lefelé a sok birka tapsvihara mellett, akik a saját gyerekeikkel is kicsesznek.


Na mindegy, inkább nem mondok semmit...

2017. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát, mifelénk a megyei lapban nem is olyan régen volt egy cikk arról, hogy a megyében, kiket, miket támogat a "Norvég Alap", amely szintén nem a kormány kedvence. Vakokat, rokkantakat, tiszta ivóvíz biztosítását ott is, ahol ez problémás, meg hasonlóak. Szóval, szerintem jobban kellenek ezek a tisztességes ,magyar embereknek egy pattanásnál.
2017. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

1. Előbb megnézzük a hírforrást, aztán elgondolkodunk, érdemes-e folytatni.

2. Lehetőleg nem propagandaanyagot szajkózunk, hanem önállóan gondolkodunk.

3. Ha egy közérdekű kérdésben (tekintet nélkül annak tartalmára, irányára) meghirdetett demonstráció érdektelenségbe fullad, akkor előbb megvizsgáljuk, kapott e kellő publicitást, utána pedig megállapítjuk, ennek az országnak a lakossága annyira közömbös saját sorsa iránt, hogy bármi poklot megérdemel.


Ezekből következően nincs szó, melyekben egyetértenénk, sőt, mit azonosnak értünk. Tehát nincs dolgom veled.

2017. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Önállóan gondolkodva arra a következtetésre jutottam, hogy a külföld, legfőképpen a Soros által pénzelt civilszervezetekre semmi szükségünk.
2017. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

# 8/8 Időpont ma 14:41


A három részmondatod közül valamelyik hazugság.

2017. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tisztességes magyar embereknek, pont hogy ti nem kellenétek.
2017. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!