Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz azért "támadja" a...

A Fidesz azért "támadja" a civileket, hogy elvegye a civil szó pozitív csengését, hogy 2018-ban ne lehessen civil jelöltet állítani?

Figyelt kérdés

Ugye most a Helsinki Bizottságot, Migration Aidet, és hasonló szervezeteket támadja, de van egy olyan érzésem, hogy mindez azért van, hogy az emberekben legyen egy negatív előérzet ezzel a szóval, hogy a 2018-as választásokon ne szavazzanak civil jelöltre.


Mert az időköziken ez a civil jelölt bejött az embereknek, sokkal több szavazatot kap, mint ha az lenne alatta, hogy MSZP vagy DK.


Én egyébként fideszes vagyok, szóval nem annyira bánom, csak a szentendrei választás kapcsán jöttem rá erre.


2017. jan. 16. 09:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Igaz, első!!
2017. jan. 16. 09:37
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

# 1


Hát igen, az Orbán Viktor nevű bűnözőt is védték 2007-ben, akkor még nem volt gondja vele. Akkor még kikérte magának, hogy a szabadságjogait megsértsék. Ma már illiberális állomozik, szabadságjogai csak annak vannak, akiknek ő akar adományozni, a civil szervezeteket meg el kell takarítani!

2017. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

"Én egyébként fideszes vagyok, szóval nem annyira bánom,"


Hát igen, a magadfajták miatt tartunk ott, ahol. De gondolom, ha Gyurcsány ment volna neki a civileknek, akkor már lett volna vele bajod.


Akkor miért nem volt bajod a civilekkel, amikor Semjén Zsolt, akkori KDNP frakcióvezető 2009. április 14-én felállt a parlamentben és 50 civil szervezet petícióját olvasta fel a parlamentben?


Akkor jók voltak a civilek, igaz?

2017. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az egész Norvég Alap körüli pénzekkel kezdődött. Amúgy ez nagy képmutatás a FIDESZ részéről, hogy ők támadják ezeket a pénzeket, akik korábban talán a legnagyobb nyertesei voltak.
2017. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

A civil szervezetek veszélyt jelentenek nekik, mert ezeknek a szervezeteknek még van összekovácsoló ereje. Ezt kell elvenni tőlük, ezt kell megszüntetni mert így még az sem állhat az utukba.

Látszik azért az #1-es válaszoló sincs tisztában a civil szervezetek működésével és azzal hogyan segítenek. Sajnos az ilyen emberek akik legjobban kaphatóak arra hogy "na ezt Soros támogatja" és bekajálják. Közben lehet nem így van, de a lényeg hogy mire kiderül nem így van addigra már nem lesz az útban a kormánynak és nem lehet visszaállítani a szervezetet.

2017. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus fideszes kérdés és válaszok:

Aki nem ért egyet kérdezővel, az le van pontozva, de észérvek, magyarázatok, hogy adott esetben miért jó nekünk a civil szervezetek beszüntetése, arról egy szó se.

2017. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azèrt mert ezek a "civil" szervezetek soha nem àlltak mèg ki magyar emberek mellett"...


"2010 októberében a Nyílt Társadalom Alapítványon keresztül egymillió amerikai dollárt adományozott az október 4-én bekövetkezett magyarországi Ajkai vörösiszap-katasztrófa károsultjainak megsegítésére."


(Forrás: Wikipédia)


Konkrétan Soros Györgyről van szó.


Tényleg soha nem álltak ki magyar ember mellett.


Jó lenne, ha már érvelsz, nem hazudnál közben!

2017. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azert tamadja mert a korlatlan hatalom kiepiteset gatoljak a civil szervezetek. Amikor valaki a korrupcio utan kutat, az art az uzletnek, ezert el kell hallgattatni. Ez folyik most.
2017. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2017. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na bumm, egyszer segìtettek! Viszont 100+esetben meg bűnözők mellett àllnak ki. Illegàlis hatàràtlèpőket vèdenek, stb, stb.


Az hogy Soros pènzèli őket az mellèkes, de olyan szervezetek amely nem magyarokat, nem magyar èrdekeket képvisel, azokra nincs szüksèg az orszàgban.

2017. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!