Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fog még tartani ez az...

Meddig fog még tartani ez az álszent, keresztyén-nemzethy divathullám őrület?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

"Remélhetőleg sokkal tovább, mint tartott az álszent, nemzetgyalázó, dilettáns, rosszindulatú, pénzéhes, soros-féle körök dzsemborija itt, Magyarországon."


jajjajjaj hagyjuk ezt az "indulj az útra és vissza se nézz, múltad a fájó elmúltnyolcév" színdarabot...egyenlőre nem Gyuciferről beszéltünk hanem Názáreti Viktor ügyességeiről.

Rosszul vagyok a takarózástól..

2017. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

"jajjajjaj hagyjuk ezt "


Engem nem érdekel, hogy te mit akarsz hagyni és mit nem.

Csak az érdekel, hogy elmúlt az az idő, amikor a tehetségtelen senkik kánonban gyalázhatták a magyarokat a TV képernyőjén, rádióban, sajtóban, szinházban, ünnepeken, mindig és mindenütt. Most végre én röhögök a pofájukba és tudom, hogy a mohóságuk okán elveszejtett hatalmuknak végképp vége. Te is jobb ha ezt az állapotot megszokod, vagy esetleg kivándorolhatsz palesztínába, ott jó lesz neked, talán, de hogy nekünk, maradóknak jobb lesz, az egészen biztos.

2017. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért el kellene dönteni, hogy mivel van a baj?


A keresztény nemzeti érzelmekkel, vagy azzal, hogy egyesek álszent módon kihasználják?


Szerintem a kommunizmus alatt mind a nemzeti, mind a keresztény érzelmek alaposan el voltak nyomva, és a rendszerváltás után elemi erővel törtek a felszínre, igen megrémítve azokat, akiknek a kozmopolita, globalista ateista világnézet jobban smakkolt.


Az emberek nagy része büszke magyarságára, és igyekszik követni a keresztén erkölcsöket, ha nem is mindig sikerül.


Az az érzésem, hogy amint letisztulnak a történelmi, nyelvi, kultúrális viták, világossá válnak a keresztény és zsidó-keresztény verziók közötti különbségek, akkor egy jó időre állandósulni fog, vagy inkább folytatódni az a többezer éves hagyomány, ami a magyarságot eddig is megtartotta.

2017. jan. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%

12: Azért tisztázzunk valamit. Az, hogy valaki "kánonba gyalázza" OV és társaságának törekvéseit, az nem egyenlő azzal hogy Magyarországot gyalázza.

Az egész konzervatív-keresztény "oldal" ezen rágódik hogy aki szót mer emelni bármire ami vagy aki magyar, az hazaáruló. Én a gyerekeimre pl. rászólok ha valami hülyeséget csinálnak. Pedig imádom őket. Érted a párhuzamot?

2017. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"hogy aki szót mer emelni bármire ami vagy aki magyar, az hazaáruló."


Nem, akit zavar, hogy a Magyarok végre békében megélhetik a magyarságukat, akit zavar, hogy a hazaszeretet végre megmutatkozik és nem gúnyolja senki az adófizetők pénzén, a közszolgálati médiában IS, az nem hazaáruló, ez tévedés, az csak egyszerűen NEM MAGYAR.

2017. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 TR75 ***** válasza:
100%

#15

Nem az zavarja az embereket, hogy a magyarságot megéli bárki is, vagy hogy szereti a hazáját, hanem az, hogy nemzethy keresztény kormányunk ezzel takarózva lopja el az adófizetők milliárdjait, gúnyosan röhögve tömi meg a haverok zsebeit sosem látott pénzekkel, ráadásul ezek az alakok hivalkodnak is ezzel, pofátlanul köpve azokra, akik ezt nekik lehetővé tették azzal, hogy megbíztak bennük és rájuk szavaztak. Dobnak egy kis koncot a pórnépnek (pl. 10000 Ft Erzsébet utalvány a nyugdíjasoknak), közben pár év alatt buta tahókból milliárdosokat csinálnak csupán azzal, hogy "ő a barátom, tehát megérdemli".

Keresztény... Neopogány sátánimádók inkább. Sajnos köze nincs Jézus tanaihoz annak, amit művelnek.

(És légy szíves, ezúttal ne írj olyan privát üzenetet, hogy "r0hadtam volna anyámba" és hasonlók, mert, mint látod, nem tettem :-D )

2017. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

15:

Magyar vagyok. Szeretem a hazámat, szeretem a szép kultúránkat, szeretem a nyelvünket. Szeretem a magyar tájakat. Szeretem a jó embereket. Gyűlölöm viszont hogy egyesek pont ebből a szeretetből próbálnak politikai előnyt kovácsolni és folyamatosan szédítik a szavazóikat, látszatintézkedésekkel, miközben minden közpénzt a haverjaik zsebébe - ami valójában az övék - hajtanak. Téged is megvezetnek. Legalább add meg magadnak a lehetőséget és nézz utána. Mészáros. Vajna. Rogán. Matolcsy. Ingatlanmutyi. Dohánymutyi. Atom-mutyi (titkosítva). Médiamutyi. Kisvasút. Stadionok milliárdokért.


Soroljam még?

2017. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

A hatalom körül minden kormány alatt kialakul egy megbízható emberekből álló üzleti kör. Hogy ki a megbízható, azt maga a kormány dönti el. Vannak bizonyos összefüggések az anyagiakon kívül, amiket az átlagember részleteiben nem ismerhet, mert nemzetbiztonsági érdek.

A balliberális média a függetlenség látszatában tetszelegve próbálja egyszerű lopásként tálalni az átlagembernek az aggályosnak tűnő intézkedéseket. Pedig ők is tudják a kormány valódi célját: nemzeti tőkésosztályt kialakítani, megakadályozni a pénzek külföldre vándorlását, nemzeti értékeink eltékozlását.

2017. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Szóval az, hogy a belvárosban harmadáron seftelik el a strómanok kezébe az önkormányzati ingatlanokat, az a nagy magyar vagyon és értékek védelme? Az, hogy a kormány a közbeszerzéseket gyakorlatilag a közelében lévő cégekRE írja ki, az úgy jól van? Neked amúgy mi az érdeked abban hogy téged is meglopjanak Viktorék? Ez nem fér a fejembe Szeressed a Viktorod, minden oké, de miért kell hagyni hogy téged is (mindenkit) meglopjanak? Miért kell elvakulni?
2017. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Visszaélések nyilván mindig voltak, és lesznek. De a közbeszerzéseket például nem sajnálom ha kormányközeli magyar cégek nyerik. Inkább, mint külföldiek. Ugyanúgy ahogy inkább magyar élelmiszert veszek drágábban, mint külföldit.
2017. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!