Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fog még tartani ez az...

Meddig fog még tartani ez az álszent, keresztyén-nemzethy divathullám őrület?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 18:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Miközben egy kanál vízben folytanák meg egymást a magyarok. Ebben az országban senkinek nincs tekintélye, mindenki lazán lehülyebarmoz mindenkit 3 másodperc alatt, akkor minek ez a nemzetieskedo színjáték.
2017. jan. 25. 18:21
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Örökké tartani fog.
2017. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 TR75 ***** válasza:
44%
Ameddig bölcs vezérünknek ez az érdeke.
2017. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
A nacionalizmus, kereszténység nem egy "divathullám", már sok évszázados, évezredes múltja van Európában. Mára már kezd visszaszorulni, de nem hiszem, hogy teljesen el fog tűnni.
2017. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Hol látsz te keresztényt meg nemzetit? Ha Semjén keresztény meg demokrata akkor én egyik se vagyok és minden amit tanultam hittanon az hazugság. És ha a miniszterelnököt érdekli a nemzet akkor én másik nemzet része vagyok csak engem becsaptak...


Angela Merkel keresztény demokrata. Antall József pedig nemzeti volt. Ha már ilyen semmi fogalmakkal élünk. Persze én most csak jobboldali politikusokra gondoltam a baloldaliakból most direkt nem választottam, de lehetett volna.


De ez viszonyítási alap.

2017. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, értelek,igazad van, azért írtam, mert ennek álcázza magát, én csak ennyit értettem rajta. A Fidesz meg csak nem is jobboldali ha mar itt tartunk, nálunk mar felcserelodtek a fogalmak.
2017. jan. 25. 21:08
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
ezt is akartam mondani, hogy a jobb és baloldalisághoz is messze vannak. Csak egy karrierista csapat.
2017. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
Remélhetőleg sokkal tovább, mint tartott az álszent, nemzetgyalázó, dilettáns, rosszindulatú, pénzéhes, soros-féle körök dzsemborija itt, Magyarországon.
2017. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy a korábbi kormányokkal nem volt baj, de ez a lehető legrosszabb válasz a problémákra ami jelenleg van.
2017. jan. 25. 23:04
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
#8: Teljesen igazad van, a Fidesz-KDNP egy kicsit sem álszent, pénzéhes, stb. Ők igazi, jó keresztények. Na, jó, lehet, hogy a Tízparancsolatot elmondani sem tudják, nem hogy betartani, de ők sem lehetnek tökéletesek. Csak majdnem...
2017. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!