Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2018-as választásokat az...

A 2018-as választásokat az MSZP feladta & csak a túlélésre játszik? Igaza van Demeter Mártának?

Figyelt kérdés
Gondoltad volna, hogy már feladták most? Vegetálnak és csak a túlélésre játszanak az MSZP-sek ? Vajon igaz lehet? [link]
2017. febr. 1. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az egyetlen a szocik közt aki tudna is miért választást nyerni az Botka László, illetve pontosítva hisz abban hogy lehet választást nyerni, csak nem ezt a szót kell fel kínálni a választóknak hogy MSZP. Ennél leheletnyit többet. Demeter viszont rájött, hogy ezt csak Botka akarja így vagy egyáltalán felfogja így. Ők ketten meg nem mennek semmire. A pártelnök alkalmatlan, a párttagok nem tudnak valóban szociáldemokrataként gondolkodni. Csak azt hiszik hogy azok.

Demeter ezért lépett ki a francba. Jól tette.

2017. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kizárólag a saját mandátumaik érdeklik őket. Én szoci voltam, belülről láttam őket. Olyan gyönyörűen ülnek a langyos vízben, nem csak országosan, helyhatóságok szintjén sem törekednek a változtatása. Amikor ilyenek vannak, hogy nem szabad támadni a fideszes polgármestert, mert akkor kevesebb bizottságot fog adni az ellenzéknek! Katasztrófa.
2017. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem a szívem csücske az MSZP, de vicc, hogy a 888.hu még ebből is gúnyt űz.

Rátérve a kérdésre. Az MSZP még csoda, hogy létezik. Kevesen vannak ott, akik hisznek a győzelemben. Ahogy az előttem kommentelő is írta nagyjából csak Botka az egyetlen értelmes, igazi szocdem ott.

2017. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Azért nehogy azt higgye bárki is, hogy Botkát nem csak a saját mandátuma érdekli.
2017. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

71% ezt feltétlen meg kellett jegyezned.... :-)

Én azt mondtam hogy az egyetlen akit érdekel is a választás és az egyetlen aki szociáldemokrata. de Kell hogy érdekelje a mandátuma is, hogy nyerjen, mi a gond?

Úgyse nyer...... a pártja a biztosíték rá..

2017. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát most meg is tették a Votkát elnökjelőltnek, de sokat nem adok neki. Lehet, hogy bárány arca van, de ugyanúgy lopott mint a többi szoci végig. Ugyanannak a maffiának a tagja.
2017. febr. 1. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Fidesz mi ha nem maffia?
2017. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljes mértékben igaza van.

Gondolom, nemhiába lépett ki az MSZP-ből, így aztán mindent kitálalt.

2017. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: Azért a 7 éve tartó szabadrablás után, ez gyengus.
2017. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ettől függetlenül, valószínűsíthető, hogy feladták. Igazából, ez érthető is, hiszen, ha nyernének is, mire mennének vele? A Fidesz, minden lényeges és kevésbé lényeges pozicióba, "bebetonozta, bebetonozza" az embereit és az "Alaptörvény" módosításokkal sem tudnának mit kezdeni, sima többséggel.
2017. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!