Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van sok...

Magyarországon miért van sok orvosoknak ez a "Dr. Mengele" mentalitása? Csodálkoztok, hogy itt tart az ország?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nem egyedi eset.


Annak ellenére, hogy az orvosok elég tanult emberek, sok köztük a rasszista.


Az én gyerekkori háziorvosom is ilyen volt.Büszkén kijelentette többször, hogy azért költözött el Borsodból, "mert nem fog a sok koszos ci_nnyal vesződni, nem azért tanult annyit".

Úgy tudom egy orvosnak, etnikumtól,bőrszíntől,vallástól függetlenül mindenkit meg kell gyógyítani.


Jó,hogy nem visszamegyünk a 19. századba, aztán lesz "white only" orvosi rendelő meg "colored", persze a colored csak papíron létezne, mert ott nem kapnának a dokik hálapénzt, mivel főleg szegények járnának oda.Így sokan egészségügyi ellátás nélkül maradnának.



2017. febr. 4. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

A romákkal kapcsolatban nem csodálom, hogy van előítelet, főleg Borsodban.

Amúgy meg röhej, h ráhúzták az orvosra a lepedőt.

2017. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Megpróáltad magad beleképzelni egy olyan orvos helyzetébe?
2017. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Ezt miért nem az EBH-tól kérdezed meg?

Ilyen hülyeségek alapján elővenni embereket...többször is el tudta mondani.....felismerte őket....az orvos látta a panaszbeadványt.....közös nyilatkozat.....

Az első kettő kb marhaság, a többi meg eljárási hiba, de nem bizonyít semmit.

Szal ennyit erről az egészről kb.

2017. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az ilyesmit csak az ítélheti meg igazságosan aki volt a helyükben. Egy olyan orvos aki pl. lakott és praktizált ilyen helyen. Ugyanígy a borosgazda stb. esetekben, az törjön pálcát aki szintén ott él és már 100x kirabolták őt is. A többiek csak a nagy semmire hangoskodnak a nagy és biztonságos távolból.
2017. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Te jó ég, emberek ennyire vakok vagytok? Az orvos manapság mindent megenged magának. Szerintetek miért szül annyi nő magándokinal, vagy borítokot szorongatva a kezében? Semmi empátia, kedvesség nincs bennük. Ráadásul nem egy-kettő ilyen hanem tömegével. Nézetek rá neten véleményekre, hogyan bántak a beteggel a dokik. Még ha igazuk is van, néhány esetben, akkor sincs joguk úgy beszélni egy beteggel, mint a kutyával. Ébresztő emberek, tényleg azt akarjátok, hogy a szüleiteket, gyerekedet, párodat ilyen emberek kezeljék???
2017. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mennyire lehet komolyan venni ezeket a történeteket, mivel mindig csak arról van szó, hogy mindenki hülye volt, csak a beteg nem.

Nem egy eset volt már, amikor kiderült, mint itt is, hogy szakmai okokból kifolyólag mondtam neki valamit.

Az ordibálásról kiderült, hogy csak erélyesebben szóltak rá, mivel nem reagált meg a többi.

2017. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező gyere le hozzánk a faluba elviszlek megmutogatom hol lakik milyen putrikbsn a cigányság 70%-a. Fürdőszobát max a tv-ben láttak. Jellemzően a víz sincs bevezetve. Itt is ki kell emelni hogy tisztelet a kivételnek. Hát én se szivesen taperolnék ilyen embereket. De ha meg is törtnént ez a konkrét eset az nem jelenti azt hogy minden orvos ilyen . Mint ahogy cigányok is élnek normális körülmények között
2017. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha az index írja, biztos úgy volt...
2017. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Mengele nem epés megjegyzéseket puffogtatott volna, hanem szó nélkül altatásban végzett miskárolást hajt végre. Bár az altatásban nem vagyok biztos..

Amúgy nekem az egész történet bűzlik..

2017. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek volt egy rasszista orvosa, és az indexen is olvasott rasszista orvosról, ebből kikövetkeztette hogy sok a rasszista orvos.


Aztán abból hogy ismert 2 rasszista orvost, már siralmas magyar helyzetről beszél, s azt állítja hogy a cigányokat nem gyógyítják meg.


Ha lettél volna befektetve kórházba, láttad volna hogy rengeteg a cigány is, és műtik őket és gyógyítják ugyanúgy mint mást.

2017. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!