Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz támogatói hogy...

A fidesz támogatói hogy oszlanak meg korosztály szerint?

Figyelt kérdés
Illetve mely életkorú emberre milyen hovatartozás kötődik ? Én 19 éves vagyok és az ismeretségi köröm nagyrésze ( mind egyetemista ) szarik az egészre, mert egyik párt sem jó, vagy szavazna de gondban van, hogy kire, mert csak azokat tudja felsorolni, hogy kikre semmiképp. Hogy áll össze a politikai Korfa ? A fiatalok tanácstalanok, az öregek fideszesek ? Miért ?

2017. febr. 6. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

"A fiatalok tanácstalanok, az öregek fideszesek ? Miért?"


Mert a fiatalok őszinték, az öregek meg már jól be lettek idomítva a Kádár-rendszerben, hogy a csontért bizony csaholni kell.

2017. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
99% nyugger, a maradék 1 százalék pedig a Fideszesek gyerekeit/rokonait teszi ki.
2017. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, az én környezetemben sok a nyugger, de jóval kevesebb, mint a felük Fidesz párti. Én úgy látom, hogy nem a korfa a szimpátia alapja, hanem bizony az üléspontnak megfelelő álláspont. Aki vállalkozóként sikeres, aki köpönyegforgatásban művész és aki tökhülye, az mind a Fideszt támogatja.
2017. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom is az, ami a 4-esé.
2017. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A Fidesznek minden korosztályból vannak támogatói. Ő nem csak réteg párt mit a többi. Igen a forrófejű fővárosi ifjúság körében erősebb a Jobbik, meg az LMP, de vidéken és más korosztályban a Fidesz viszi a prímet.
2017. febr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!