Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dániel Péter miért foglalkozik...

Jeffrey Spender kérdése:

Dániel Péter miért foglalkozik még mindig Magyarországgal, amikor ő már régóta Izraelben él s talált "hazára"?

Figyelt kérdés
Nem telik hét anélkül, hogy ne kommentálná az eseményeket, mindig rosszindulatúan, tett így a foci EB kapcsán, aztán a határzár építése kapcsán, a veronai buszbalesetnél is és legvégül most a Csíki sör miatt örjöng.
2017. febr. 7. 11:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne kommentálhatná?
2017. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Pukás Öcsi is fél életétt külföldön élte mégis magyarnak tekintjük, vagy Andy Vajna.
2017. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom, ha folyamatosan lipsizne meg komcsizna, akkor semmi bajod nem lenne azzal, hogy külföldön él és mégis Magyarországgal foglalkozik.
2017. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert még vannak páran, akik foglalkoznak vele. Ha mindenki leszarná, akkor megunná, és abbahagyná.
2017. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Te miért foglalkozol vele?


Érdekes, én nem hogy hetente nem találkozom a kommentjeivel, de legalább egy éve nem is hallottam róla. Te direkt keresed a megnyilvánulásait?

2017. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez olyan, mintha azt kérdezném: te amerikai vagy? Ha nem, milyen alapon kritizálod az országot?
2017. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Miért, törvény írja elő, hogy mindenki csak annak az országnak a politikai életével foglalkozhat, amiben éppen tartózkodik vagy mi?
2017. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
A holokauszt idején a nácik pont az ilyen Dániel Péter féle zsidókat mutogatták mint negatív példa. Ismerek magyarországi zsidókat és akivel eddig beszéltem nem szeretik őt, mert a provokálásaival csak a hazai antiszemitizmust erősíti. Az az ember iszonyúan sötét és korlátolt.
2017. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

"Miért ne kommentálhatná?"


Aki olvasott már Dániel Péter- "kommenteket", az tudja, hogy ezt inkább a magyarok szándékos, alpári, durva hergelése. Mivel nagyon úgy tűnik, hogy ez nála egy létező perverzió, ő valóban élvezi a dühös reakciókat, tényleg az lenne a legjobb, ha senki nem foglalkozna vele.

Hazatérni (fura ezt a szót vele kapcsolatban leírni) valószínűleg soha nem akar, az ellene érvényben lévő rendőrségi körözés miatt sem, meg amúgy se lenne szerencsés számára, ha itthon felismernék. Így aztán nem fogja vissza magát.

2017. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Attól hogy valaki x országban él még kifejtheti a véleményét y országról. Én is külföldön éltem sokáig de ettől még érdekelt Magyarország.
2017. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!