Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről, amit a KKM jelentett ki?

Figyelt kérdés

[link]


Kim Jong Un bepöccent Szijjártó kijelentésére:


[link]



2016. dec. 30. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

A cikk elég béna, de Szijjártónak ebben speciel igaza van, csak nem mondott semmi újat.


Az érdekesebb, hogy az eddigi diplomatikus viszonyokat átalakítva Szijjártó óta elég sok konfliktusba belement a kormány, ami nem tudom mire jó. Emlékezhetünk még a pár évvel ezelőtti helyzetre, amikor visszahívták a rutinos diplomatákat és helyettük viszonylag fiatal, tapasatalatlan, kézivezérlésű embereket küldtek ki.


Most már látszódik, hogy emiatt a koncepció miatt volt rá szükség, csak tényleg az a kérdés, hogy mi a cél vele. Mert az értem miért jó, ha jó viszonyt ápolunk, de azt nem, ha rosszba kezdünk.

2016. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy hogy igaza van vagy nincs. Diplomáciában ez ritka otromba bugriskodás, ez egyszerűen megengedhetetlen, különösen úgy, hogy egyébként nekünk különösebb kapcsolatunk, pláne bajunk nincs is velük. Vagy talán a Peti már világpolitikai tényezőnek képzeli magát, akinek egy riportja után birodalmak omlank össze. Vajon Petinek fog-e rebbenni a szeme, ha majd 1-2 ott tartozkodó magyart hirtelen kémnek néznek és légvédelmi géppuska elé invitálnak?

Hogy mi volt a célja, azt (még?) kb. senki sem érti, ahogy tegnap olvastam róla 1-2 cikket, ennek egyszerűek ennyi esze van.


"elviselhetetlen állapot alakuljon ki az elnyomó észak-koreai rezsim számára"

Na meg ez a világ legnagyobb hazugsága. A rezsim mindig k. jól fogja érezni magát, minden szankció csak a lakosságot sújtja.

2016. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!