Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Justin Trudeau-ról?

Mit gondoltok Justin Trudeau-ról?

Figyelt kérdés

Hogyan értékelitek a munkáját?

Illetve a felfogását?

Mint politikust?

Jól képviseli a párt ideológiáját? elveit? Gondolkodását?

Egy összegzett véleményre vagyok kíváncsi.


És a vélemények mögé esetleg egy - vagy egy + jelet, mert a véleményekből ha dicsérik, ha méltatják, ha kritizálják nem mindig derül ki hogy azzal együtt számára pozitív vagy negatív figura. Köszi. :-)



2017. febr. 10. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Egyenlore meg abszolut semmit nem csinalt csak ures cliche-ket puffogtatott meg az indianoknak osztott ki egy csomo $-t.

Olyan lesz mint Jean Chretien, az is eveket eltoltott a pozicioban annelekul hogy valamit is csinalt volna.

Szerencses gyerek az ifju Trudea, kapott egy nagyon jo melot, direkt egy substitute teacher allasbol miniszterelnok lett.

2017. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

19.16. Hogy hogy nem csinált semmit? És a "menekültek", vagy Trumppal kapcsolatban?


Az indiánoknak meg úgy adta a pénzt, hogy a főnököknél landolt, és a kutyát sem érdekli.


Kérdező, jobban tudnánk válaszolni, ha tudnánk milyen szempontból érdekel, és mire kell.

2017. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

A menekultek akit a repteren fogadott es kabatokat osztogatott nekik, azok meg a valasztasok elott lettek jovahagyva.

Young Justin annyit csinalt hogy kiment a repterre es a kamerak elott haknizott egy jot meg ilyeneket mondott hogy " diversity is our strength " Wow ! ez mar valami :)

Trump : most lesz jovo heten az elso talakozojuk. Eddig abszolut nem csinalt semmit Trump ugyben.

Ne haragudj de ez igy van.

2017. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, nem volt arról szó, hogy önként fölajánlja a plusz mittudomén hány tízezer, utána meg még feleannyi befogadását.

Vancouverben meg kitettek ambereket a szociális lakásokból miattuk, nem?


És nem azt mondta, hogy szívesen várják, a Trump miatt északra menekülő amerikaiakat is?


Persze, ezek nem "tettek", de a politikusnak mégis azok.


És mi van a szabadkereskedelmi egyezmény átnyomásával?

2017. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz az ékezet nélküli írást olvasni, válts át a magyarra, légyszíves.
2017. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

"És mi van a szabadkereskedelmi egyezmény átnyomásával?"

Nem tudom mire gondolsz

NAFTA- 1994 ota ugyanugy ervenyben van, semmi koze Justin-hoz

TTIP- megdoglott amiota Trump kivonta a USA-t. Deal collapsed.

Softwood Lumber- folytatodik a velemenyelteres, senki nem nyomott at semmit :)

2017. febr. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A CETA-ra gondoltam.
2017. febr. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ertem

Atrepult Brusszelbe hogy alairja a Canadai oldalrol a szerzodest, de sokat me ert el vele.


"CETA if ratified by the European Parliament, most of the agreement will take effect on a provisional basis. The remaining parts of the agreement are subject to ratification by national legislatures"


Sajnos ki kell abranditsalak, nem nyomott at semmit Justin baratunk, csak idetlenkedett a valasztasok ota meg mindenfele etnik imahalyeken fenykepeztette magat.

A valasztasok alatti Harper kampany reklamnak igaza volt:

" Just not ready ... nice hair though " :)

2017. febr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Hogy kinek barátja, azt nem tudom. De hogy a kanadaiaknak sem, az biztos.

Mit is adott el a kínaiaknak, ami kanadai érték volt?

2017. febr. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nagyon sejtelmesen fogalmaztal, nem vagyok biztos abban hogy mit probalsz jelezni, bizonyara valami nagyon melyertelmu osszefuggesre probalod felhivni az olvaso figyelmet

Foleg azt nem ertem hogy miert nem irod le egyertelmuen

amire gondolsz

2017. febr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!